Neler Yeni

Düşük Sistem Gereksinimli Oyun Önerir Misiniz?

AlpBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
ALP GİRAY GÖKTAŞ
Arkadaşlar düşük sistemler için oyun önerisi yapabilir misiniz? Kültleşmiş oyunları da söyleyebilirsiniz.
Teşekkürler...
dostum mafia 2 çok iyi olur oynarsın portal var max payne 2 var çok sarıyor onu oynayabilirsin papers plase vadı ismi buydu galiba bu da güzel gta sa half lıfe gibi oyunları demiyorum zaten call of duty oyunları var Prototype 1 . Sniper Ghost Warrior valla aklıma gelen bunlar eski sistemimde kötüydü bunlar vardı rahat oynuyordum 2 gb ram ile sende oynrsın bu saydıklarım benim kiişisel oynadıklarım ama hespi çok gzüeller beğeniceğini düşünüyorum birde crysis 2 de oynayabilirsen bi dene :D

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
dostum mafia 2 çok iyi olur oynarsın portal var max payne 2 var çok sarıyor onu oynayabilirsin papers plase vadı ismi buydu galiba bu da güzel gta sa half lıfe gibi oyunları demiyorum zaten call of duty oyunları var Prototype 1 . Sniper Ghost Warrior valla aklıma gelen bunlar eski sistemimde kötüydü bunlar vardı rahat oynuyordum 2 gb RAM ile sende oynrsın bu saydıklarım benim kiişisel oynadıklarım ama hespi çok gzüeller beğeniceğini düşünüyorum birde crysis 2 de oynayabilirsen bi dene :D
Valla hepsi cidden çok güzeldi crysis diyince crysis 1i çok kücükken oynamıştım tekrar oynarım herhalde teşekkür ederim zevklerimiz uyuşuyor :D

AlpBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
ALP GİRAY GÖKTAŞ
Valla hepsi cidden çok güzeldi crysis diyince crysis 1i çok kücükken oynamıştım tekrar oynarım herhalde teşekkür ederim zevklerimiz uyuşuyor :D
Ben teşekkür ederim Güzel oyun olunca zevkler uyuşuyor tabi :D

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bir kanal var çok iyi oyunlar öneriyor düşük sistem için adı GamePlay İcu

Top Bottom