Neler Yeni

Rehber Düşük Sistemler için Mükemmel 35 Hikayeli Oyun

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Mount And Blade Warband, Left For Dead 1-2, Minecraft Hexxit?
Bunlar'da Hikayemi Vardı Varsa Ben Niye Görmedim o.O2o.O2o.O2

Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyuncunun amacı cidden hikayeyi oynamak ise bir süreden sonra mekanikler pek göze batmıyor
Örneğin ben witcher 1 i en az 8 defa bitirmişimdir hayatımda oynadığım en iyi hikaye oyunu olabilir
Sen Var Ne Yapmak Witcher 1, 8 Kere Nasıl Bitirmek Ben 30DK Kanser Olmak o.O2o.O2o.O2
Kimseye Vuramadım Oyun'da Nedeni Bu

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Sen Var Ne Yapmak Witcher 1, 8 Kere Nasıl Bitirmek Ben 30DK Kanser Olmak o.O2o.O2o.O2
Kimseye Vuramadım Oyun'da Nedeni Bu
Evet dövüş mekaniği biraz sıkıntı forum eskisi gibi güzel bir yer olsa yapacağım emeğe deyse up uzun bir rehber yaparım witcher 1 için o kadar hakimim oyuna ama emeğime değeceğini düşünmüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Ellerine sağlık mafia 2 classic parayla satılsa oynayabilirdim ama maalesef :/

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çok güzel liste hocam eline sağlık, fakat düşük sistem deyince genelde 2 veya 4 gb ramli ekran kartsız sistemler geliyor akla. Bu sistemlere uygun oyunlarda var tabii listede. Elinize sağlık

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evet dövüş mekaniği biraz sıkıntı forum eskisi gibi güzel bir yer olsa yapacağım emeğe deyse up uzun bir rehber yaparım witcher 1 için o kadar hakimim oyuna ama emeğime değeceğini düşünmüyorum
Nasıl Attack Yapılıcağının Rehberini Yapsan Bile Yeter Bir Türlü Beceremedim. :D
Steam'de Yap Bur'da Yapmak İstemiyorsan.

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Çok güzel liste hocam eline sağlık, fakat düşük sistem deyince genelde 2 veya 4 gb ramli ekran kartsız sistemler geliyor akla. Bu sistemlere uygun oyunlarda var tabii listede. Elinize sağlık
Neredeyse hepsi zaten öyle. HD 6570 ile neredeyse hepsini oynadım ben. Sistem gereksinimleri de kontrol edin.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Nasıl Attack Yapılıcağının Rehberini Yapsan Bile Yeter Bir Türlü Beceremedim.
Hocam kılıç işareti çıkınca tekrar sol click e basacaksınız bu kadar

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Warband ve L4D ve 2 de hikaye var. Minecraft ta hikaye var yok arası.
Varsa'da Ben Anlıyamadım Demekki Örnek Left 4 Dead Düz Shooter Oyunu Oynanışta Bİr Hikaye Verdiğin Görmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kılıç işareti çıkınca tekrar sol click e basacaksınız bu kadar
Basıyom Vurmuyor Yine Yarıda Kesiliyor Atak Nerdeyse 1 dk Tek Düşmanı Öldürmeye Gidiyor :p

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Basıyom Vurmuyor Yine Yarıda Kesiliyor Atak Nerdeyse 1 dk Tek Düşmanı Öldürmeye Gidiyor
Hocam sarı veya kırmızı renkli bir kılıç işareti çıkması lazım o sırada vurmanız lazım
Gerçi ben rise of the white wolf modu ile oynadım o yüzden yanlış hatırlıyor olabilirim

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam sarı veya kırmızı renkli bir kılıç işareti çıkması lazım o sırada vurmanız lazım
Gerçi ben rise of the white wolf modu ile oynadım o yüzden yanlış hatırlıyor olabilirim
Modu Biliyorum Ekstra Olarak Ne İşe Yarıyor Vuruşumu Kolaylaştırıyor Yada Değiştiriyormu?

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Modu Biliyorum Ekstra Olarak Ne İşe Yarıyor Vuruşumu Kolaylaştırıyor Yada Değiştiriyormu?
Oyun kaplamalarını, dokularını güzel bir hale sokuyor grafik modu diyebiliriz ama oynanışa bir katkısı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,974
Üyeler
140,583
Son üye
Arda-01