Neler Yeni

Düz tabanlık ameliyatı risklimidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Emir
Geçen hafta doktora gittim düz taban olduğumu öğrendim doktor tek çare ameliyatı dedi sizce bu ameliyatın riski nedir ?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Neden ameliyat olmak istiyorsunuz? Derecesi ileri değilse, koşarken falan sorun olmuyorsa gereği yok ki.

Ferhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ferhelm
Instagram
FerhelmEdits
Steam
Ferhelm0
Discord
ferhelm

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,745
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Neden ameliyat olmak istiyorsunuz? Derecesi ileri değilse, koşarken falan sorun olmuyorsa gereği yok ki.
Hocam bende de var bende biraz fazla yürüyeyim yada koşayım hemen ağrı yapmaya başlıyor bu ileri derece midir ? internette pek bi bilgiye rastlamadım da

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dercesini hatırlamıyorum ama koşarken fln sıkıntı yok bunları doktorada söyledim şu anda daha genç olduğun için yapabiliyorsun dedi 30-40 yaşlarda kireclenme fln oluyormuş yani ilerisi için bir ameliyat
Mesaj otomatik birleştirildi:

ileri seviye ise riskleri yok değil ama orta seviye ise çok bir riski olduğunu sanmıyorum.
Orasını nasıl anlayacağız doktor dediki bir bölgeden kemik alıp oraya nakledecgiz dedi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocam bende de var bende biraz fazla yürüyeyim yada koşayım hemen ağrı yapmaya başlıyor bu ileri derece midir ? internette pek bi bilgiye rastlamadım da
Koşarken ağrı yapıyorsa derecesi ileri olabilir. Doktora gidip ölçüm yaptırmanız gerekir. Bendede düz tabanlık var, ölçüm yaptırmadım ama hiç bir ağrı falan olmuyor. Sıkıntı olursa bende gideceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnanın hiç bilmiyorum bende hiç belirti olmamasına rağmen ameliyat dedi sizde bir görünün derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koşarken ağrı yapıyorsa derecesi ileri olabilir. Doktora gidip ölçüm yaptırmanız gerekir. Bendede düz tabanlık var, ölçüm yaptırmadım ama hiç bir ağrı falan olmuyor. Sıkıntı olursa bende gideceğim.
Çok uzun süre koşunca ağrı oluyor ve çömelirkende aşırı derecede ağrı oluyor

Stayy

80+
Bazı doktorlar sorun olmamasına rağmen ameliyat diyor birden fazla doktora görün hemen bıçak altına yatma

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Murat demir
hocam bunları doktora hatta bir kaç farklı doktora danışsanız daha iyi değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Emir
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,066
Üyeler
151,166