Neler Yeni

düzgün bir Windows 7 ISO dosyası arıyorum.

Hidelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Karahan
Önceden birkaç kere sordum, windows 10 eski bilgisayarımda çok yavaştı ve blissos yüklemiştim (BlissOS ile baya yavaşladı), birkaç arkadaş boot ayarlarını değiştirmemi söyledi, (UEFI ve LEGACY) UEFI modunu açınca setupa giriyor ama setup tam açılmadan önce üstünde kırmızı çizgi belirip duruyor, üstüne legacy'e girince mavi ekran veriyor, aynı şekilde windows 10'un kendisinde yüklemeyi denedim, bu sefer setup bilgisayarı yeniden başlatınca Windows boot managerda ''Dijital İmza Doğrulanamadı'' yazıyor. Bu sorunun ISO'dan veya Bilgisayarın HDD'ten kaynaklandığını düşündüm, ama pek emin değilim. (Bilgisayarım neredeyse 2013'te çıktı. GSM servislerinde olacağını düşünmüyorum.) Elinde Düzgün bir windows 7 ISO'su olan varmı?
Bilgisayar Özellikleri:
Model: Acer Aspire E1-510
RAM: 4GB DDR3
GPU: Intel HD Graphics 4000 1,7GB
HDD: 500GB
CPU: Intel Pentium N3520 2.6GHZ
İşletim Sistemi: Windows 10 / BlissOS

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
O bilgisayarda Windows 7 kullanamazsınız diye biliyorum. Hatam olabilir.

Hidelous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O benim bilgisayar değil ki..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar Özellikleri:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
O benim bilgisayar değil ki..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar Özellikleri:

Evet, bu bilgisayardan bahsediyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit