Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Link atar mısın bakalım bi

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet olabilir, ne var bunda?

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Abdullah abinin özenle hazırladığı mükemmel sistem fırsatçılar tarafından satılıyor. İhtiyaç sahibi insanlar yerine böyle insanların alması üzücü
kral bunda konu açmanı gerektirecek birşe bulamadım her zaman olan şeyler onlarda bunu para kazanmak için yapıyor burdan onların reklamını da yapıyorsun almazsız olur biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

her sistem çıktığında böyle şeyler oluyor ve olmaya da devam edecek bende alıyordum mantıklı gelenleri böyle ve satıyordum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bunda bir anormallik göremedim. Biz buna ticaret diyoruz. Dinimizde de ticaret yasaklanan bir durum değil. Zaten günümüzde ticaretle geçimini sağlayan binlerce insan var.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bu her zaman olan bir şey.

Bir yandan güzel bir şey. Alabilen, yetişebilen kendisi çoktan almıştır. Alamayan, kaçıran kişiler de bu malum siteden alabilir.
2017'den beri aynı şey zaten. Abdullah Abi sistem çıkartır, kendi cebinde parası olan ve al-sat ile uğraşan kişiler sistemin fiyatını güzel bulduğu için alır sonra ilan koyar satar. Senelerdir var olan bir şey, abartı konu açmaya gerek yok artık. Herkes alıştı.

Zaten kişi başı 1 stok mevzusu var sanırım, 4-5 tane alıp birini kendine birini ilana birini tanıdığına satan olursa işte o zaman fırsatçı diyebilirsiniz.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gayet normal ne var ki bunda o zaman sen marketten veya başka bir yerden gidip bir şey alma onlarda alıyor satıyor sonuçta herkes her şeyi yapmakta özgür istemeyen almaz bu kadar abartmayın artık

meliiih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Melih Bozkurt
Bu her zaman olan bir şey.

Bir yandan güzel bir şey. Alabilen, yetişebilen kendisi çoktan almıştır. Alamayan, kaçıran kişiler de bu malum siteden alabilir.
2017'den beri aynı şey zaten. Abdullah Abi sistem çıkartır, kendi cebinde parası olan ve al-sat ile uğraşan kişiler sistemin fiyatını güzel bulduğu için alır sonra ilan koyar satar. Senelerdir var olan bir şey, abartı konu açmaya gerek yok artık. Herkes alıştı.

Zaten kişi başı 1 stok mevzusu var sanırım, 4-5 tane alıp birini kendine birini ilana birini tanıdığına satan olursa işte o zaman fırsatçı diyebilirsiniz.
ben ilk defa bi sistemi takip ettim daha yeni görüyorum bu olayları tuhaf geldi o yüzden

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
8999 tl'ye de güzel sistem bu arada. özellikle yayıncılar için.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
şuan alınmayabilir btc eth düşüyor ekran kartlarında da düşüş yaşanırsa mis gibi olur 2 ay beklese belki o fiyata 3060 sistem gelirse :D
2 ay beklerken ya dolar 35 olursa? o.O2

ben garantici adamım. riske girmem alırım direkt.

Top Bottom