Neler Yeni

Düşük netlerle üniversite okumak bir işe yaramaz mı sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi günler mezunm YKS sınavına hazırlanıyorum üniversite okumak istiyorum ama netlerim düşük TYT de 25-30 arası AYT de ise 30-35 arası netler yapıyorum. Düşük netlerle üniversite okumak bir işe yaramaz mı sizce?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,456
İsim
ismail
Bu netlerle tercih yapmayın.Mahalledeki suriyeli türkçeden 30 net yapıyor zaten.Mezuna kalın dersinize çalışın.Üniversite okumak gibi bir planınız yoksa meslek edinin.Seçim sizin...

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hepinize iyi günler mezunm YKS sınavına hazırlanıyorum üniversite okumak istiyorum ama netlerim düşük TYT de 25-30 arası AYT de ise 30-35 arası netler yapıyorum. Düşük netlerle üniversite okumak bir işe yaramaz mı sizce?
ortalama altına düşmeyin derim.

Bünyamina

80+ Gold
Bu netlerle tercih yapmayın.Mahalledeki suriyeli türkçeden 30 net yapıyor zaten.Mezuna kalın dersinize çalışın.Üniversite okumak gibi bir planınız yoksa meslek edinin.Seçim sizin...
Verdiğin örnekle ne demeye çalışıyorsun sen ? Denemeye girsen 15 20 yapacaksın söylediğin şeye bak az düzgün konuş.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
chade
tıp vs okumuyorsan kolay kolay iş bulabileceğin bölüm yok. kaldı ki bu netlerle ortalama bir bölümde de okuman zor. kendini geliştirebileceğin (örneğin sanayide çalışıp ileride usta olmak gibi) bir işe girip çalış, emin ol üniversite okuyorum demek için okuyan birçok kişiden daha iyi bir hayatın olur.

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Verdiğin örnekle ne demeye çalışıyorsun sen ? Denemeye girsen 15 20 yapacaksın söylediğin şeye bak az düzgün konuş.
Adam haklı hocam siz niye ters cevap vermişsiniz ne işi yaparsan elinden gelenin en iyisini yapicaksin konu sahibinin dediği netleri Türkçe cozsen sadece geçersin arkadaş bir sebebi ver çalış demişki gerçektende öyle boş bölüm okumaya gerek yok

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
benım arkadadasım tıbbı sekreterlık okudu elını kolunu sallayarak sımdı memur... bok gibi herkesın okumadıgı bolum oku atanırsın.

Bünyamina

80+ Gold
İstediğin bölümler yaptığın nete göre bu puanlardaysa neden olmasın. Kendine sürekli bir şeyler katarak mezun ol. Her türlü işe yarar. Kendini geliştir bölümünle o çevreyle.

Son düzenleme:
Top Bottom