Neler Yeni

Duygu hissizliği (Genel olarak)

JustEkmek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Velihan Kaş
2 gündür deprem olayları ölümler oluyor ama benim içimde hiçbir duygu yok bu durum fazlamı garip

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
2 gündür deprem olayları ölümler oluyor ama benim içimde hiçbir duygu yok bu durum fazlamı garip
Hocam düşünüp empati yapin üzülürsünüz insani duygulariniz varsa bende biraz vurdumduymazim dün 2.40 gibi uyandim gece gormedim haberleri sabah olayin ciddiyetini anlayamadim aksam dusununce isin boyutunu kavradim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet ama çevre bu şekilde tepki vermiyor
Aynen o sekilde ama hayat bir sekilde devam ediyor etmek zorunda bugun story atarken bi kotu hissetim acaba yanlis mi yapiyorum diye kime sorsam ayni cevabi verdi hayat devam ediyor edicek

JustEkmek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Velihan Kaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam düşünüp empati yapin üzülürsünüz insani duygulariniz varsa bende biraz vurdumduymazim dün 2.40 gibi uyandim gece gormedim haberleri sabah olayin ciddiyetini anlayamadim aksam dusununce isin boyutunu kavradim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen o sekilde ama hayat bir sekilde devam ediyor etmek zorunda bugun story atarken bi kotu hissetim acaba yanlis mi yapiyorum diye kime sorsam ayni cevabi verdi hayat devam ediyor edicek
Empati yapmaya çalışıyorum evet zor bir durum farkındayım herşeyi gerekli yardımları yapmaya çalıştım ama bu kadar hani çevremde herkes bi panik halinde ben gayet hayatıma devam ediyorum kafeye gittim oturdum bi çay söyledim story attım niye keyif yapıyorum diye linçlendim

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ülke yastayken keyif yapsan dahi bunu paylaşman hiç hoş değil..

JustEkmek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Velihan Kaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülke yastayken keyif yapsan dahi bunu paylaşman hiç hoş değil..
bi manzara fotoğrafının nasıl bi etkisi olabilir başımı nereye çevirsem zaten konu deprem hayat devam ediyor

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bi manzara fotoğrafının nasıl bi etkisi olabilir başımı nereye çevirsem zaten konu deprem hayat devam ediyor
Dediğinizden yola çıkarak dedim onu. Öyleyse bir sıkıntı yok.

kanak bu biraz büyük bir depremdi ve insanların her yerden gelecek yardıma ihtiyacı var türkiyede suana kadar gerçekleşmiş en büyük deprem buydu. Simdi senin yaptıgın ne haliniz varsa görün bana ne a.. demek gibi oluyor. Yarın basına gelirse aglama lütfen

JustEkmek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Velihan Kaş
kanak bu biraz büyük bir depremdi ve insanların her yerden gelecek yardıma ihtiyacı var türkiyede suana kadar gerçekleşmiş en büyük deprem buydu. Simdi senin yaptıgın ne haliniz varsa görün bana ne a.. demek gibi oluyor. Yarın basına gelirse aglama lütfen
dediğim gibi para giysi kan bağışına kadar yaptım bundan sonrasının bu konuları dışında beni bağlıcağını düşünmüyorum

melidoas6

80+ Silver
Genel olarak genç nesilde olan bir sorun duygusuzluk değil bu. Duyarsızlaşma. Kendi yaşamadıkları şeye üzülmüyorlar empatidem yoksunlar. İnsanlar artık bencil düşüncelerle hareket edip içlerine kapanıyor.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Empati yapmaya çalışıyorum evet zor bir durum farkındayım herşeyi gerekli yardımları yapmaya çalıştım ama bu kadar hani çevremde herkes bi panik halinde ben gayet hayatıma devam ediyorum kafeye gittim oturdum bi çay söyledim story attım niye keyif yapıyorum diye linçlendim
Panik olayi bende gamsizim ayni sekilde bende gittim cay ictim fotograf vs cektim hayat devam ediyor bunu kimse inkar edemez kimse bana birsey demedi yanlis mi yaptim diye soruncada yanlis birsey yapmadigimi soylediler

Top Bottom