Neler Yeni

Dying Light 2 Alınır Mı?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Merhaba iyi geceler herkese. Kıyamet sonrası bir açık dünya/aksiyon oyunu ariyorum, biraz da rpg soslu olursa tadından yenmez. Bu süreçte birçok oyuna baktım ama beni tatmin edecek şeyi bir türlü bulamadım bu alanda bolluk var ama kalite düşük seviyede sanırım. İstediğimi verebilecek bir potansiyel olarak Days Gone u görüyordum fakat o da potansiyelinin çok altında, oynamadigim bu tarz bildiğim oyun Dying Light kaldı. 1. oyuna sahibim, sizce ikinci oyun alınır mı? Veya bu alanda oynadığınız en iyi oyunu önerebilir misiniz? Atmosferi sağlam hayatta kalma oyunları da olabilir.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Berk
Alınır çok keyifli zevkli bir oyun ortalama, ilk 15saat keyifle oynadım ama bir yerden sonra biraz baydı, tekrara düştü gibi. Artık gizemli gelmediği yerde oynayasıda gelmiyor insanın ama atmosfer çeşitlilik fena değil türe ilgiliyseniz siz de farklı etki yaratabilir.
Onun haricinde Back 4 Blood bakabilirsiniz ben de dün aldım keyifli ve rogue-like tarzı yapmışlar tam değil ama kart mekanikleri var her bölümün senaryosu az buçuk değişiyor bu da oynanabilirliği baya uzun tutuyor. Tabi bu biraz fps türüne kayıyor hayatta kalma oyunu değil gibi.

Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,088
İsim
Oğuz
Hikaye olarak berbat olsa da, oynanış olarak güzel. Alınabilir.

BabaVoss7

80+ Silver
Çıktığı gibi para basıp aldığım oyun fiyatını hakeden nadir oyunlardan bebim için.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Metro Exodus
Dying Light 2 alınır.
Metro Exodus şu an iniyor hocam. Aşırı keyifli bir seri benim için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıktığı gibi para basıp aldığım oyun fiyatını hakeden nadir oyunlardan bebim için.
Peki o gerilimi yaşatıyor mu? Kıyamet sonrası bir dünyada olma hissi ile oyunun içine girebildiniz mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Ak'f

BabaVoss7

80+ Silver
Metro Exodus şu an iniyor hocam. Aşırı keyifli bir seri benim için.

Peki o gerilimi yaşatıyor mu? Kıyamet sonrası bir dünyada olma hissi ile oyunun içine girebildiniz mi?
Yani ne seviye beklediğine göre değişir krla ağır Bi gerilim yok bence o ilk oyunda Bi tık daha iyiydi. Ama aksiyon ve kıyamet ortamı güzel bence. Bana yeterli en azından. Şuan dayz gone oynuyorum bundan iyi olduğu kesin.

Metro dibi bence o hava ortam için

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
170 TL'ye aldım oynanış güzel ama hikayesi kötü.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Bende aldım keyifle bi 7-8 saat oynadım ama daha fazla katlanamıyorum. Çok tekrara düştü oyun,sıktı artık. Verdiğim paraya pişman oldum desem yeridir.

TahinPekmez

80+ Silver
Bende aldım keyifle bi 7-8 saat oynadım ama daha fazla katlanamıyorum. Çok tekrara düştü oyun,sıktı artık. Verdiğim paraya pişman oldum desem yeridir.
bir ışık yakmak için kaç kişiye yardım ettim baydı valla gerçekten hikayeden bir halt anlamadım zaten çok koptum çünkü.
metro exodus desen arthum konuşmadığı için adepte olamadım

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
bir ışık yakmak için kaç kişiye yardım ettim baydı valla gerçekten hikayeden bir halt anlamadım zaten çok koptum çünkü.
Aynen hikaye zaten çok kopuk kopuk. Saçma sapan jeneratörlere kablo bağlamaktan sıkıldım artık.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Hocam birinci ve ikinci oyunu oynadınız mı? Özellikle ikinci oyunda Artyom bir karaktere bürünüyor.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Oynanır harika bir oyun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular