Neler Yeni

Yardım Dying Light son görev takat sorunu

K4tsum1.0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmet Yanık
Son görevde zombilerden kaçtığımız yere geldim ama maraz yüzünden (ayrıca ekranda yesil renkde blurlu sekılde kaldı) takatim dolmuyor ne koşabiliyorum ne zombilere vurabiliyorum. Yuruyerek bir yere kadar gelsemde kosup zıplamak gerektigi icin oyun sıkıstı son gorevde. Bir fikri olan varsa yardımcı olabilirmi lutfen oyunu bıtırmek ıstıyorum.😔

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
selams
Son görevde zombilerden kaçtığımız yere geldim ama maraz yüzünden (ayrıca ekranda yesil renkde blurlu sekılde kaldı) takatim dolmuyor ne koşabiliyorum ne zombilere vurabiliyorum. Yuruyerek bir yere kadar gelsemde kosup zıplamak gerektigi icin oyun sıkıstı son gorevde. Bir fikri olan varsa yardımcı olabilirmi lutfen oyunu bıtırmek ıstıyorum.😔
Hangi gorev? Kuleye tirmanirken mi?

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
selams

K4tsum1.0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmet Yanık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takat dolmuyor zaten orda zar zor kaciyorsun diye hatirliyorum
Bebde ilk oyle sanmıstımda youtubedeki cogu videoyu izledim birtek ben kosamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

görevden nasıl cıkıldıgını bilen varsa oda olur, takat tavsiyesi üretmeyi deneyecegim ama bitkim yok .d

Son düzenleme:

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
selams
Bebde ilk oyle sanmıstımda youtubedeki cogu videoyu izledim birtek ben kosamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

görevden nasıl cıkıldıgını bilen varsa oda olur, takat tavsiyesi üretmeyi deneyecegim ama bitkim yok .d
Kapat ac yapmayi denedin degil mi?

K4tsum1.0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmet Yanık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kapat ac yapmayi denedin degil mi?
Hocam bayadır boyle oyun kac kez cıkıp girdigimi unuttum ayrıca aklına gelebilecek herseyi denedim oyleyken eceller arkadan vuruyo bi zamandan sonra oluyom catapat attım bomba attım falan ama illa bi yerde ya yuruyerek atlayamadıgım bıyer cıktı yada bi ecel oldurdu

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
selams
Hocam bayadır boyle oyun kac kez cıkıp girdigimi unuttum ayrıca aklına gelebilecek herseyi denedim oyleyken eceller arkadan vuruyo bi zamandan sonra oluyom catapat attım bomba attım falan ama illa bi yerde ya yuruyerek atlayamadıgım bıyer cıktı yada bi ecel oldurdu
Internetten save indirmelisin o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,146
Üyeler
156,567
Son üye
sorusorcam22
Top Bottom