Neler Yeni

Dying Light Stay Human Indirimde Alınır Mı?

Micx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Micx
Epic de şuan %60 indirimde 434 TL fiyata değer mi yoksa yeni çıkacak The Beastı almayı düşünüyorum.
1. oyunu bitireli çok oluyor benim şuan The Following bölümünü oynuyorum ve bitmek üzere 2. oyuna videolardan izlediğimde grafik anlamında 1. oyundan tartışmasız kat be kat daha iyi ama hala hikayesi kötümü iyi mi? bilmiyorum Dying Light oyununa bayılan biriyim daha dün akşam admlar The Beastı duyurdu Fragman olarak ve Kyle Crane dönmesine çok sevindim ama çok kararsız kaldım :/

Epic de şuan %60 indirimde 434 TL fiyata değer mi yoksa yeni çıkacak The Beastı almayı düşünüyorum.
1. oyunu bitireli çok oluyor benim şuan The Following bölümünü oynuyorum ve bitmek üzere 2. oyuna videolardan izlediğimde grafik anlamında 1. oyundan tartışmasız kat be kat daha iyi ama hala hikayesi kötümü iyi mi? bilmiyorum Dying Light oyununa bayılan biriyim daha dün akşam admlar The Beastı duyurdu Fragman olarak ve Kyle Crane dönmesine çok sevindim ama çok kararsız kaldım :/
Kesinlikle al hocam o fiyata ,1000 TL bile versen kuruşu kuruşuna değecek bı oyun

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Oyun gayet keyifli alınır. Eğer Dying Light 2 ultimate sürümünü alırsan "The Beast" bedava olarak geliyor.

Micx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Micx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım biraz bekleyeceğim indirim 3 eylüle kadar devam ediyor o zamana kadar The Beast Fiyatı açıklanır umarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anıl taş
Biraz geç oldu cevap ama kesinlikle alınıp oynanması gereken bir oyun her anlamda müthiş şu ana kadar oynadığım en iyi grafiğe sahip oyun kendisi.Üstelik hikayesi de mükemmel insanı alıp götürür cinsinden.Fiyatı tuzlu olsada indirimde kesinlikle alınması gereken bir oyun aslında kısa bir süre önce indirimdeydi umarım almışsınızdır hocam.

Top Bottom