Neler Yeni

E okul muaf değil ne demek?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
11.sınıfım edebiyat 1.dönem ortalama 57.25 2.dönem de 38.2 ama e okulun sitesinde muaf değil yaziyo ben şimdi geçiyormuyum yoksa sorumlu mu kaliyorum

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
11.sınıfım edebiyat 1.dönem ortalama 57.25 2.dönem de 38.2 ama e okulun sitesinde muaf değil yaziyo ben şimdi geçiyormuyum yoksa sorumlu mu kaliyorum
yani muaf değilsin diyorsa o dersten sorumlu olmayacağın için kalmazsın herhalde

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
muaf değil demek o dersi gördüğün anlamına geliyor, yüksek ihtimalle sorumlu geçeceksin.
sorumlu geçeyim de yeter yeni yeni kurallar görüyorum edebiyattan kalırsan diğer zayıflar da sorumlu olarak geçiyor diyen var sadece edebiyatı vereceksin diyende var

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
sorumlu geçeyim de yeter yeni yeni kurallar görüyorum edebiyattan kalırsan diğer zayıflar da sorumlu olarak geçiyor diyen var sadece edebiyatı vereceksin diyende var
sadece edebiyatı vericeksin.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Muaf mevzusunun dersten kalıp geçme ya da sorumlu geçme ile bir ilgisi yok. O dersten sorumlusunuz anlamına geliyor yani eğitimini almanız gerekiyor anlamında. Muaf olma özel sebeplere bağlı sanırsam.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muaf mevzusunun dersten kalıp geçme ya da sorumlu geçme ile bir ilgisi yok. O dersten sorumlusunuz anlamına geliyor yani eğitimini almanız gerekiyor anlamında. Muaf olma özel sebeplere bağlı sanırsam.
Hocam siz bu konulardan anliyosunuz gibi benim şimdi 9.sınıfta biyoloji , fizik , matematik dersleri zayif gelmiş 10.sınıfta felsefe , fizik , tarih , matematik zayif gelmiş bu zayiflari da verecek miyim ben sorumluluk sinavinda yoksa sadece edebiyati mı vereceğim

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Hocam siz bu konulardan anliyosunuz gibi benim şimdi 9.sınıfta biyoloji , fizik , matematik dersleri zayif gelmiş 10.sınıfta felsefe , fizik , tarih , matematik zayif gelmiş bu zayiflari da verecek miyim ben sorumluluk sinavinda yoksa sadece edebiyati mı vereceğim
Sanırsam 3 dersi geçtiği için 4'ünün sorumluluk sınavlarına girmeniz gerekecek.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Hocam 9. Ve 10. Sınıflarinkini vermen gerekmez ama bu sene edebiyat ortalaman 50 altı ise ve başka kaldığın derslerde varsa onlarıda vermen gerekiyor sorumluluk olarak

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Sanırsam 3 dersi geçtiği için 4'ünün sorumluluk sınavlarına girmeniz gerekecek.
Hangi 4’ünün peki bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 9. Ve 10. Sınıflarinkini vermen gerekmez ama bu sene edebiyat ortalaman 50 altı ise ve başka kaldığın derslerde varsa onlarıda vermen gerekiyor sorumluluk olarak
Net cevap bu mu şimdi kimya ile fizikten kaldim yine onlari mi veriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Sınıfı geçersin ama o dersten muafsındır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer edebiyat dışında da kaldığın dersler varsa edebiyatla birlikte, o derslerden de tekrar sınava gireceksindir.

Top Bottom