Neler Yeni

E-Ticaret sitesi açmak mantıklı mı?

Zepett8

80+ Bronze
Merhaba. Bu konuda iki tane sorum olacak:
1 / E-Ticaret sitesi açmak mantıklı mı?
2 / E-Ticaret sitesinde Valorant VP falan satılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Eğer
Merhaba. Bu konuda iki tane sorum olacak:
1 / E-Ticaret sitesi açmak mantıklı mı?
2 / E-Ticaret sitesinde Valorant VP falan satılır mı?
Bunlar tutar mı bilmem ama daha mantıklı satış yapacağın şeyler olursa gayet iyi kardeşim çember satıyor başka şeylerde kârı gayet iyi

Zepett8

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çember? :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gibi?
Ne satmak tamamen sana ve hayal gücüne kalmış bir şey. Piyasa da satışı fazla yapılmayan ürünler satabilirsin. Bu sadece bir örnek. Oyun parası vs satmak mantıksız çünkü bu tarz şeylerin satışı zaten kendi sitelerinde ya da varsa anlaştıkları aracı şirketler tarafından satılıyor.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Çok var böyle siteler. Açacağım dersen hem çok büyük bir uğraş gerekir hem de para. Web site açma fikrinden ziyade kendini geliştirmeni öneririm. (Yazılım, grafik tasarım vs.) İyi bir seviyeye gelirsen ileride para babası olursun.

Zepett8

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok var böyle siteler. Açacağım dersen hem çok büyük bir uğraş gerekir hem de para. Web site açma fikrinden ziyade kendini geliştirmeni öneririm. (Yazılım, grafik tasarım vs.) İyi bir seviyeye gelirsen ileride para babası olursun.
Dropshipping şeklinde elimde 10-20k bütçe olduğunda başlamayı düşünüyorum instagram'da tiktok'ta vb. paralı reklam yaptırıp. Çocuk giysileri vb satmayı düşünüyorum sizce satar mı?

Front end geliştiriciyim fakat pek verim alamıyorum. Yani çalışabileceim yer yok

Yasin Çınar

80+ Bronze
Dropshipping şeklinde elimde 10-20k bütçe olduğunda başlamayı düşünüyorum instagram'da tiktok'ta vb. paralı reklam yaptırıp. Çocuk giysileri vb satmayı düşünüyorum sizce satar mı?

Front end geliştiriciyim fakat pek verim alamıyorum. Yani çalışabileceim yer yok
satar mı bilmiyorum ama bu işi yapan çok kişi var özellikle bu motivasyon videolarından vs. sonra yapanların sayısı baya arttı.

Top Bottom