Neler Yeni

E-YOOSO Z87 almak mantıklı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alperen Çelik
E-YOOSO Z87 almak mantıklı mı?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Çevre Birimleri-Yazılım-İndirimler
Knk eger ihtiyacin varsa almani tavsiye edebilirim bende z686 aldim suan onu kullaniyorum valla klavye hissiyat olarak gayet yerinde hosuma da gitti. 300 tl bi klavye icin cok ucuz bi fiyat bu arada aldiysan iptal ettirme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alperen Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk eger ihtiyacin varsa almani tavsiye edebilirim bende z686 aldim suan onu kullaniyorum valla klavye hissiyat olarak gayet yerinde hosuma da gitti. 300 tl bi klavye icin cok ucuz bi fiyat bu arada aldiysan iptal ettirme.
Tek renk olmasaydi keşke. Fiyatta bir şey yok ama işte hocam gereksiz mi diye düşünüyorum. Ama bazen tuş basmamasi sinir ediyor. Tüm gün düşünmekle geçti gerçekten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Çevre Birimleri-Yazılım-İndirimler
Bilgisayar basinda cok zaman geciren biriysen klavye degisikligi sart gibi duruyor . Fakat arada girip zaman geciriyim kafasindaysan o sana kalmis . Ama 300 lira klavye icin cidden cok dusuk bi fiyat aldiysan iptal ettirme , hosuna gitmezse satarsin zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alperen Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar basinda cok zaman geciren biriysen klavye degisikligi sart gibi duruyor . Fakat arada girip zaman geciriyim kafasindaysan o sana kalmis . Ama 300 lira klavye icin cidden cok dusuk bi fiyat aldiysan iptal ettirme , hosuna gitmezse satarsin zaten.
Hocam sabah kalkıp yemek yedikten sonra bu saatlere kadar PC başındayım desem anlarsınız. Gün içinde başka aktivitem yok.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Arnold Ciwardagexer
Elimde BLİC T60 var ama e,d,l tuşları bazen basmıyor aldım ama iptal etsem mi etmesem mi bilmiyorum. Ne yapayım sizce 300TL'ye aldım E-Yooso'yu.
Blic çöpüne zaten para vermeniz hata kesinlikle eyooso klavye geçmeye değer. Sakın iptal etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Derviş
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alperen Çelik
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Derviş
Yok sağol evinde mutluyum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen senenin ortalarında almıştım o zamana göre butcemde bir tek o alınıyordu.
Evimde mi ?
images (5).jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,902
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom