Neler Yeni

E5300 e ekran kartı önerisi

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Arkadaşlar cumartesi günü ekran kartı alıcam max 400 TL var sizce nerden bu sisteme darboğaz yapmıyacak bi ekran kartı alabilirim pcdeki sistemim şunlar
İntel dual core e5300 işlemci
ram 2 gb ddr2 800 mhz zeppelin marka
anakart asus p5kpl am-se
power supply 400 watt Pro2000

bu sisteme alınabilecek darboğaz yapmıyacak bir ekran kartı önerirseniz sevinirim çoğu kişi r7 240 darboğaz yapar diyor ne almalıyım ona göre söylerseniz :)

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
Arkadaşlar cumartesi günü ekran kartı alıcam max 400 TL var sizce nerden bu sisteme darboğaz yapmıyacak bi ekran kartı alabilirim pcdeki sistemim şunlar
İntel dual core e5300 işlemci
RAM 2 gb ddr2 800 mhz zeppelin marka
anakart Asus p5kpl am-se
power supply 400 watt Pro2000

bu sisteme alınabilecek darboğaz yapmıyacak bir ekran kartı önerirseniz sevinirim çoğu kişi r7 240 darboğaz yapar diyor ne almalıyım ona göre söylerseniz :)
Sıfır mı almak istiyorsun illaki

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O karttan başka çare yok o zaman darbağoz konusuna gelince bana yapmaz gibi geliyor
herkes r7 240 ın darboğaz yapacağını söylüyor vatandan gt 710 2 gb 64 bit almayı düşünüyorum
r7 240 darboğaz yapabilir diyolar yinede al diyolar neden

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
herkes r7 240 ın darboğaz yapacağını söylüyor vatandan gt 710 2 gb 64 bit almayı düşünüyorum
r7 240 darboğaz yapabilir diyolar yinede al diyolar neden
Az önce darboğaz yapar mı diye bakıyım dedim o bileşenlerle bilgisayar toplayanlar olmuş darboğaz yapmama ihtimaline kaşılık o ekran kartını almak daha mantıklı darboğaz yaparsa küçük bir oc yaparsın işlemciye yada ekran kartını msi afterburnerdan tam güç kullanmaması konusunda ayar yaparsın ben yapılabiliyor diye biliyorum böyle ayarların ama daha önce kullanmadım denemdim bu konuyuda başkasına sorabilirsin kısacası git r7 240 al daha düşük fps alıcağına dediklerimi yaparsın yada darboğaz olmaz mis gibi kullanırsın

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Az önce darboğaz yapar mı diye bakıyım dedim o bileşenlerle bilgisayar toplayanlar olmuş darboğaz yapmama ihtimaline kaşılık o ekran kartını almak daha mantıklı darboğaz yaparsa küçük bir oc yaparsın işlemciye yada ekran kartını MSI afterburnerdan tam güç kullanmaması konusunda ayar yaparsın ben yapılabiliyor diye biliyorum böyle ayarların ama daha önce kullanmadım denemdim bu konuyuda başkasına sorabilirsin kısacası git r7 240 al daha düşük fps alıcağına dediklerimi yaparsın yada darboğaz olmaz mis gibi kullanırsın
oc yapmayı biliyorsan yardım eder misin ? disord adım ' Ressqy †#5353 discorddan ekleyip bana yardım edersen sevinirim max 3.10 frekans gösteriyor ghz olarak ben bunu nasıl yapabilirim frekans ne işe yarıyor bilmiyorum ghz olarak nasıl yapabilirim yardım edersen sevinirim

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
oc yapmayı biliyorsan yardım eder misin ? disord adım ' Ressqy †#5353 discorddan ekleyip bana yardım edersen sevinirim max 3.10 frekans gösteriyor ghz olarak ben bunu nasıl yapabilirim frekans ne işe yarıyor bilmiyorum ghz olarak nasıl yapabilirim yardım edersen sevinirim
Ben biliyorum ama bu konuda bu forumdaki çoğu kişiye göre daha az bilgiliyimdir diye düşünüyorum bence yeni bir konu açarak yardım istersen yardım ederler

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Ben biliyorum ama bu konuda bu forumdaki çoğu kişiye göre daha az bilgiliyimdir diye düşünüyorum bence yeni bir konu açarak yardım istersen yardım ederler
Hm teşekkürler işlemcime bakıyorum benim işlemcinin bi alt modeline 5200 e 1070 ti takan var benimkine 750 ti takan var bence darboğaz yapmaz heralde r7 240 sanmam

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
Hm teşekkürler işlemcime bakıyorum benim işlemcinin bi alt modeline 5200 e 1070 ti takan var benimkine 750 ti takan var bence darboğaz yapmaz heralde r7 240 sanmam
Bencede yapmaz en kötü ihtimal darboğaz yapar ise dediklerimi yaparsın ama unutma 2. elde daha güzel kartlar bulabilirsin bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır istiyorsun diye itiraz etmedim

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Bencede yapmaz en kötü ihtimal darboğaz yapar ise dediklerimi yaparsın ama unutma 2. elde daha güzel kartlar bulabilirsin bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır istiyorsun diye itiraz etmedim
Kankam zaten Kayseride 0 la 2 inci el arasında max 20 25 TL fark oynuyor o yüzden dedim zaten 25 TL daha ucuza 2 sene kullanılmış parçayı alacağıma neden gidip 0 almıyayımki ?

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
Kankam zaten Kayseride 0 la 2 inci el arasında max 20 25 TL fark oynuyor o yüzden dedim zaten 25 TL daha ucuza 2 sene kullanılmış parçayı alacağıma neden gidip 0 almıyayımki ?
Bende kayseriliyim sadece orda yaşamıyorum orda 2. el bir malı nasıl sattıklarını biliyorum zaten başka şehirden kargolayabilirler 2. el ürünleri onu öneriririm

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Bende kayseriliyim sadece orda yaşamıyorum orda 2. el bir malı nasıl sattıklarını biliyorum zaten başka şehirden kargolayabilirler 2. el ürünleri onu öneriririm
hm o zaman eğer işin yoksa rica etsem araştırabilir misin işlemci + ekran kartı bende bakınacağımda ona göre 2 parça birden alayım hem pc dahada rahatlar ? olmazmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,673
Üyeler
140,236
Son üye
Furkanİster
Top Bottom