Neler Yeni

EA FC 24 DEFANS MÜDAHALE

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Mandacıoğlu
Defans kısmında neden müdahale yok? , oyunu bir gündür oynuyorum ilk baş kariyer oynuyordum en çok kullandığım tuşlardan birisi olan müdahale yok oynayışımı aşırı zevksiz kıldı sonrasında bugün online girdim ve orda müdahale olduğunu gördüm daha sonra maç içinde orası da gitti acaba gamepadim den dolayı mı ?
MSI GG FORCE GC30 V2 GAMEPAD

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.9 MB · Hit: 161
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bekir yılmaz
aynı dert bende de var. neden bilmiyorum ama müdahele kayboldu onun yerine ikinci presi gerçekleştiriyor. antreman modların da var fakat maçlarda olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bekir yılmaz
Defans kısmında neden müdahale yok? , oyunu bir gündür oynuyorum ilk baş kariyer oynuyordum en çok kullandığım tuşlardan birisi olan müdahale yok oynayışımı aşırı zevksiz kıldı sonrasında bugün online girdim ve orda müdahale olduğunu gördüm daha sonra maç içinde orası da gitti acaba gamepadim den dolayı mı ?
çözebildiniz mi acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Utku Kulaç
beyler ayarlardan eski savunma sistemini değiştirin

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Safa Beytullah kalaycı
çözebildiniz mi acaba?
Aynı dertten muzdaribim lanet bir şey adamlar elini kolunu sallayarak gol atıyorlar ayarlarda gözüküyor müdahale diye ama hiç bir şey yapmıyor çıldırmak üzereyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyler ayarlardan eski savunma sistemini değiştirin
Tam açıklayıcı bir şekilde yazar mısın lütfen bütün oyun zevkim gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Utku Kulaç
Aynı dertten muzdaribim lanet bir şey adamlar elini kolunu sallayarak gol atıyorlar ayarlarda gözüküyor müdahale diye ama hiç bir şey yapmıyor çıldırmak üzereyim

Tam açıklayıcı bir şekilde yazar mısın lütfen bütün oyun zevkim gitti
kanka 2 tane savunma ayarı var ayarlarda müdahale edemediğin savunma sistemi eski savunma sistemi olarak geçiyordu onu değiştirmeniz lazım diğerine almanız lazım pc geçince atarım

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sol alttaki tuşla birlikte yengeç savunması yapabilirsin ayrıca müdahale tuşu şu an senin için B tuşu. Adam böyle gelince doğru hizada yakalarsan Bye basarsan topa ayak atacak.

Zaten oyunun defana mekaniği yok gibi bir şey. Ut oynarken her maç 6-7 golü geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bekir yılmaz
Sol alttaki tuşla birlikte yengeç savunması yapabilirsin ayrıca müdahale tuşu şu an senin için B tuşu. Adam böyle gelince doğru hizada yakalarsan Bye basarsan topa ayak atacak.

Zaten oyunun defana mekaniği yok gibi bir şey. Ut oynarken her maç 6-7 golü geçiyor.
evet bunu zaten biliyoruz. o dediğin gibi B ye bastığımız da topa ayak atmıyor pres için 2.adamı çağırıyor sıkıntımız bu şu anda

kanka 2 tane savunma ayarı var ayarlarda müdahale edemediğin savunma sistemi eski savunma sistemi olarak geçiyordu onu değiştirmeniz lazım diğerine almanız lazım pc geçince atarım
teşekkürler,bekliyorum

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Toplandık seni bekliyoruz hocam

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
UTde defansı manuel yapmak zorundasın.

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Safa Beytullah kalaycı

Öğrenen_biri

80+ Bronze
normal lt+l ile adama doğru gidin ardından karşı karşıya pozisyona gelinde xbox kolu için x, ps kolu için kare ile müdahale edin. Bende defans eğitiminde öğrendim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,824
Üyeler
156,528
Son üye
apoow