Neler Yeni

EA FC 24 Spiker Dili

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BhuRock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak Kurt
O konuda benimde pek bir fikrim yok, eskiden FIFA 22'de hesap almıştım bende oyun İspanyolcaydı, oyunu yüklerken dil seçmede İspanyolca varmış bende farketmeden yüklemiştim, silip tekrar yüklerken farketmiştim sonrasında düzelmişti. Yeni oyunda o uzantının adı ne bilmiyorum ama belgelerden bakın siz fifasetting değilse, eafcsetting falan olabilir, oradan değiştirebilirsiniz belki
Teşekkür ederim. Akşam bakacağım. Umarım çözülür. Peki tekrar silip kurmada sadece profil bilgileri gidiyor değil mi ? Cloud'a kayıtlıysa UT kayıtları gitmiyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim. Akşam bakacağım. Umarım çözülür. Peki tekrar silip kurmada sadece profil bilgileri gidiyor değil mi ? Cloud'a kayıtlıysa UT kayıtları gitmiyor.
UT gitmez, online olduğu için sorun olmaz. Clouda kayıtlıysa kariyer, ayarlar falanda gitmez.

BhuRock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak Kurt
Belgeler'den oyunun klasörüne girip fifasetting'e (eskiden öyleydi) gir, oradan ayarlayabiliyorsun diye biliyorum. Oyunu hesap olarak mı aldınız? Eğer öyleyse yükleme seçeneklerinden oyun anlatım sesi Rusça olarak kalmış olabilir.
Belgelerle hiç uğraşmadan silip tekrar kurarken Türkçe seçtim. Bu sefer sadece ingilizce oldu. Sorun düzeldi teşekkür ederim. Farklı dilleri seçmek için illa yeniden kurulum veya dosya düzenlemesi gerekiyor herhalde.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Belgelerle hiç uğraşmadan silip tekrar kurarken Türkçe seçtim. Bu sefer sadece ingilizce oldu. Sorun düzeldi teşekkür ederim. Farklı dilleri seçmek için illa yeniden kurulum veya dosya düzenlemesi gerekiyor herhalde.
Rica ederim hocam, keyifli oyunlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,323
Üyeler
142,112
Son üye