Neler Yeni

EA Play satın aldığımda Geforce now'da oynayabilecekmiyim?

Eren-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren Öztürk
Benim bilgisayarım baya kötü ancak günümüzün teknolojilerinden dibine kadar yararlanmak istiyorum ve
yaz tatilinde tek istediğim oyun oynamak şimdi ben Geforce Now satın alsam ve üstünede Steam'den EA Play
alsam.EA Play'deki oyunları açabilirmiyim oynayabilirmiyim

Diğer sorumda:EA Playdaki oyunları kütüphaneme eklesem Geforce now oyunları indirmedenmi açacak yoksa benim indirmem gerekiyormu?

Sanki denemeden göremem gibi geliyor ama paramda boşa gitmesin öğrenciyiz:kappa:

JackieTR

80+ Bronze
Benim bilgisayarım baya kötü ancak günümüzün teknolojilerinden dibine kadar yararlanmak istiyorum ve
yaz tatilinde tek istediğim oyun oynamak şimdi ben Geforce Now satın alsam ve üstünede Steam'den EA Play
alsam.EA Play'deki oyunları açabilirmiyim oynayabilirmiyim

Diğer sorumda:EA Playdaki oyunları kütüphaneme eklesem Geforce now oyunları indirmedenmi açacak yoksa benim indirmem gerekiyormu?

Sanki denemeden göremem gibi geliyor ama paramda boşa gitmesin öğrenciyiz:kappa:
İlk soru için oyunların kütüphanesi buradan var mı yok mu diye bak oyunlara.

ikinci soru için : hayır indirme yapmanıza gerek yok sadece geforce uygulamasını indirmeniz yeterli olur. Ve de hızlı bir internet bağlantınız olmalı.

Eren-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk soru için oyunların kütüphanesi buradan var mı yok mu diye bak oyunlara.

ikinci soru için : hayır indirme yapmanıza gerek yok sadece geforce uygulamasını indirmeniz yeterli olur. Ve de hızlı bir internet bağlantınız olmalı.
Ben youtube da gördüm Steam Kütüphanesine eklenebiliyor buda geforce ta açabilirim anlamına geliyormu

JackieTR

80+ Bronze
Ben youtube da gördüm Steam Kütüphanesine eklenebiliyor buda geforce ta açabilirim anlamına geliyormu
Hocam oynayacağınız oyuna o verdiğim linkten bakın o oyun var mı diye. O listeden kontrol edin. Yoksa boşu boşuna almayın eğer varsa evet kütüphaneye eklediniz zaman oynaya bilirsiniz.

Eren-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren Öztürk

JackieTR

80+ Bronze
Baktım reis destekliyor sıkıntı yok ancak senin linkteki oyunlar eski liste yeni listede destekliyor https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/geforce-experience/games/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevaplarınız için teşekkürler(y)😁
Hocam yeni liste o verdiğim liste : ) Sen eski listeye bakıyorsun. O liste geforce now ilk çıktığı zaman desteklediği oyunlar hatta orada gta5 bile yazar. Ancak ben bile şuan baktım nfs yani ea oyunları desteklemiyor. O verdiğim liste turkcell anlaşması olan liste. Lütfen dikkatli inceleyin.

Eren-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren Öztürk
Hocam yeni liste o verdiğim liste : ) Sen eski listeye bakıyorsun. O liste geforce now ilk çıktığı zaman desteklediği oyunlar hatta orada gta5 bile yazar. Ancak ben bile şuan baktım nfs yani ea oyunları desteklemiyor. O verdiğim liste turkcell anlaşması olan liste. Lütfen dikkatli inceleyin.
Hadi amaaa :kekw: Dostum hayallerim yıkıldı

İsmail_68

80+ Bronze
Ea play yerine Xbox Gamepass almanızı öneririm. Aynı fiyata çok daha fazla oyun içeriyor.

Eren-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren Öztürk
Ea play yerine Xbox Gamepass almanızı öneririm. Aynı fiyata çok daha fazla oyun içeriyor.
Kanka x box pass steamde yok steamdan alınabilse geforce now ile kulanıcam ama olmadığından ve ea play steamde olduğundan onu tavsiye etcem

JackieTR

80+ Bronze
Kanka konuyu okumadan yazıyorsun. Arkadaşın sistemi kötü o yüzden geforce now diyor.

Top Bottom