Neler Yeni

EA PLAY ve Xbox Game Pass

D3SP3RAD0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TUNAHAN YILMAZ
Arkadaşlar Öncelikle merhaba şimdi Xbox'ın kütüphanesinde EA Playinde olduğunu biliyorum lakin benim kafamı karıştıran üç konu var.
  1. Xbox Game Pass satın aldığımızda gelen EA PLAY Normal üyelik mi yoksa PRO ile aynı özelliklere mi sahip.
  2. Battlefield 2042 EA Play'e gelecek mi? gelecekse EA play düz üyeliğinemi yoksa PRO ya mı gelecek bu konuda internette hiç bir bilgi bulamadım
  3. Game pass Alsam Xbox'dan Battlefield direk kütüphaneye gelecek mi acaba? bir ara Microsoft'un çıktığı gün getireceğini söylemişlerdi.
Origin'in Platformu rezalet durumda o yüzden hiç bir şekilde kullanmak istemiyorum (Ubisoft'un ki daha iyi durumda öyle söyleyeyim). Çok donuk sanki aktifliği bir 3 yıl önce bitmişte fişini çekmeyi bekliyorlarmış gibi duruyor. Bir diğer Game Pass tercih etme sebebim ise Xbox Ultimate'e zaten 45 TL para veriyoruz neden gidip birde EA PLAY PRO ya para vereyim. Mantıken olması lazım diye düşünüyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,142
İsim
Diyarhan
Bütün ea oyunları geliyor diye biliyorum ve xbox gamepass ultimate içinde ea bulunduruyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

D3SP3RAD0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TUNAHAN YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütün ea oyunları geliyor diye biliyorum ve xbox gamepass ultimate içinde ea bulunduruyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin.
PC için olan Game Pass'de de var ama Ea Play PRO mu onu bilmiyorum bazende bazı oyunları sadece PRO için çıkarıyor EA belli bir süre boyunca EA. acaba bu seferlik bu kadar yüksek hype lı bir oyunu daha çok oyuncu bulabilmek için Microsoft'un kütüphanesine eklerler mi?

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Tüm sorularının cevapları burada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR