Neler Yeni

Ecs G31t-M7 anakarta uygun işlemci ve ekran kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Koray
Bütçe
400
Merhaba cümleten iyi forumlar , eski kasama ihtiyaç duydum cs go oynuyorum sadece bu anakartıma uygun bir işlemci ve ekran kartı bakıyorum 2. Elden bütçem pek yok 400tl dolaylarında kurtulabilirsem sevinirim önerilerinize açıgım bide bir kaç sorum var onlarıda alta ekleyim
Örnegin işlemci için mutlaka Q veya xeon önermişler forumlarda baktım Q serisi gereksiz pahalı fiyatlara baktm xeon düşünüyorum orda da 5440 ve 5450 modlu önermişler fakat bios modlamaktan gram anlamıyorum hazır modlu olarak alıp taksam sorun çözülür mü bir de xeon çok ısınır mutlaka kule tipi sogutma kullan demişler fakat çok bi oc yapmak istemiyorum bir tık olabilir ve ekstradan şuda var ôrnegin xeon işlemci 1333mhz destekliyor sanıyorum ben ram leri degiştirip (4 gb destekliyor max anakart) 2-2 4 gb 1333mhz bi ram e geçersem sorun olur mu acaba

2. Sorumda şu çok baktım gtx 750 ti ,740 , 710 önerileri fazlaca mevcut forumlarda fakat bu ekran kartlarının 2. Elleri bile şu piyasada uçmuş durumda ekran kartına ne yapabiliriz önerilere açıgım ve son olarak farklı bir anakartada geçebilirim bütçeyi çok aşmazsak , hani son olarak dedigim gibi amacım sadece cs go da takılmadan 60fps ve üzeri almak 4 ramle nasıl saglanabilirse işte

Şimdiden yorum yapan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum..

Top Bottom