Neler Yeni

Eğitim Önlisansı Hakkında bilgi sahibi olanlar bakabilir mi?

cvex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Arslan
SelamınAleyküm makine teknik bölümünde önlisans yaptığımız zaman tekniker oluyoruz evet peki makine mühendisi olmak için illahaki 4 senelik bölüm mü kazanmamız gerekiyor bu konu hakkında bilgiye sahip olup bana yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
SelamınAleyküm makine teknik bölümünde önlisans yaptığımız zaman tekniker oluyoruz evet peki makine mühendisi olmak için illahaki 4 senelik bölüm mü kazanmamız gerekiyor bu konu hakkında bilgiye sahip olup bana yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler
Mühendis olabilmen için 4 Yıllık mühendislik lisans bölümünden mezun olman gerek.

Pukiina

80+ Bronze
ön lisansı 4 yıla tamamlayarak yani DGS ye girerek makina mühendisi olabilirsin. Ya da direkt lisans olarak 4 yıllık makina mühendisliği okuman gerek başka alternatifi yok ne yazıkki.

cvex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mühendis olabilmen için 4 Yıllık mühendislik lisans bölümünden mezun olman gerek.
evet teşekkür ederim peki 2 kez tekniker önlisans'ı alsam herhangi bir değişiklik oluyor mu yoksa sadece tecrübe açısından mı yükselir ?

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
evet teşekkür ederim peki 2 kez tekniker önlisans'ı alsam herhangi bir değişiklik oluyor mu yoksa sadece tecrübe açısından mı yükselir ?
Hiç bir değişiklik olmaz. Boşa 2 yılını harcarsın sadece

Top Bottom