Neler Yeni

Yardım Ehliyet Harcını Nasıl Yatıracağım Yardım

enesoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes OGUZ
Merhaba ben kredi kartıyla yeni ehliyet harcını yatıracaktım. İnternetten araştırınca ivd gov dan sanal pos ile odeme yapabilecegimi gordum fakat Ziraatte ödemeler kısmında B ehliyet harcı 3259 lira gozukurken. İVD de 2.489,90 olarak gozukuyor. Nasıl yapacağım ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Yarın nüfüs randevum var

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
Hangi sınıf ehliyet?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni gördüm 3258 olan doğru.

Ziraat ten öde bizde öyle ödedik aldık.

Stayy

80+
Bende ziraatten 3259 TL ödeyerek çıkarttırdım ama şimdi senin dediğini okuyup baktıktan sonra neden böyle anlamadım

enesoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes OGUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ziraatten ödemem için o hesabımda para olması gerekiyor. Ama benim iş bankası kredi kartımda var para.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,554
İsim
ali
Merhaba ben kredi kartıyla yeni ehliyet harcını yatıracaktım. İnternetten araştırınca ivd gov dan sanal pos ile odeme yapabilecegimi gordum fakat Ziraatte ödemeler kısmında B ehliyet harcı 3259 lira gozukurken. İVD de 2.489,90 olarak gozukuyor. Nasıl yapacağım ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Yarın nüfüs randevum var
İvd'de en son ödeme adımında aynı fiyata çıkar ona ek olarak 624 tl değerli kağıt ücreti ve 145 tl vakıf payı eklenecek

Ziraatten ödemem için o hesabımda para olması gerekiyor. Ama benim iş bankası kredi kartımda var para.
ivd'den ödemeyi dene ödeme olmazsa ziraat hesabına gönder para ordan öde ya da sabah randevudan az önce çık ziraat atm'den yatır

enesoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes OGUZ
İvd'de en son ödeme adımında aynı fiyata çıkar ona ek olarak 624 TL değerli kağıt ücreti ve 145 TL vakıf payı eklenecek

ivd'den ödemeyi dene ödeme olmazsa ziraat hesabına gönder para ordan öde ya da sabah randevudan az önce çık ziraat atm'den yatır
kredi kartımdan başka hesaba atamıyorum nakit olarak. Direkt pos / sanal posdan ödemem gerekiyor. IVD konusuna gelirsek evet haklısınız "ek olarak 624 TL değerli kağıt ücreti ve 145 TL vakıf payı eklenmesi gerekiyor" fakat eklenmiyor onları nasıl ödeyeceğim. parça parça ödersem nüfüsta sıkıntı çıkar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
ziraat bankasından

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,554
İsim
ali
kredi kartımdan başka hesaba atamıyorum nakit olarak. Direkt pos / sanal posdan ödemem gerekiyor. IVD konusuna gelirsek evet haklısınız "ek olarak 624 TL değerli kağıt ücreti ve 145 TL vakıf payı eklenmesi gerekiyor" fakat eklenmiyor onları nasıl ödeyeceğim. parça parça ödersem nüfüsta sıkıntı çıkar mı ?
İvd'den ödemedim hiç tam bilmiyorum direk ziraat mobilden ödemiştim bende.Genel toplam ödeme çıkması lazım aslında

enesoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes OGUZ
İvd'den ödemedim hiç tam bilmiyorum direk ziraat mobilden ödemiştim bende.Genel toplam ödeme çıkması lazım aslında
gece 2 de açılıyor sistem tam ödeme yapmış gibi son aşamaya kadar ilerleyeyim bi bakayım

Peki olmazsa pttden pos ile ödeme yapabiliyor muyum ? Yoksa pttde sürücü belgesi harcı için sadece nakit mi alıyorlar

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,554
İsim
ali
gece 2 de açılıyor sistem tam ödeme yapmış gibi son aşamaya kadar ilerleyeyim bi bakayım

Peki olmazsa pttden pos ile ödeme yapabiliyor muyum ? Yoksa pttde sürücü belgesi harcı için sadece nakit mi alıyorlar
Valla o kadarını bilmiyorum.Çok araştırma yapmadım bende kendim öderken en sağlıklı olarak ziraat mobilden 2 dk da halletmiştim.Para çekme imkanınız olsa direk yapbilirdiniz

Yarın sabah direk yakında ptt varsa gidip sorabilirsin

enesoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes OGUZ
Valla o kadarını bilmiyorum.Çok araştırma yapmadım bende kendim öderken en sağlıklı olarak ziraat mobilden 2 dk da halletmiştim.Para çekme imkanınız olsa direk yapbilirdiniz

Yarın sabah direk yakında ptt varsa gidip sorabilirsin
evet yakınımda var nüfüs da yakın zaten. nüfus randevusunu 9.30a aldım keşke daha geçe alsaydım ama olsun 8.30da ptt acılıyor hemen gider halletmeye çalışır oradan nufusa geçerim.

evet yakınımda var nüfüs da yakın zaten. nüfus randevusunu 9.30a aldım keşke daha geçe alsaydım ama olsun 8.30da ptt acılıyor hemen gider halletmeye çalışır oradan nufusa geçerim.
teşekkür ederim yarın yine durum guncellemesi yaparım :D

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow

teşekkür ederim yarın yine durum guncellemesi yaparım :D
hocam son durum nedir ne yaptınız bide bu ivd üzründen ödemede diğerleri nasıl ödeniyor öğrenebildiniz mi?

enesoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes OGUZ
hocam son durum nedir ne yaptınız bide bu ivd üzründen ödemede diğerleri nasıl ödeniyor öğrenebildiniz mi?
Evet hocam hallettim hicbir sekilde kredi kartından cekemedim nakit avans cekip ziraat uygulamasından odedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,721
Üyeler
158,173
Son üye
Marko pasax
Top Bottom