Neler Yeni

ehliyet için sağlık raporu alırken gözden kaldım

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Ömer Aslan
Gözlüksüz gittim ya malesef.
Bana da göz doktoru öyle yazacakmış. O yüzden göz doktoruna yönlendirdi... Boş yere uğraştırıyorlar yeminle.
Günlük hayatta gozluk kullanıyor muydun?

Realess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Bayraktar
Uzman hekim göz değerlerinize baktıktan sonra eğer göz numaralarınız ileri seviyedeyse "Gözlük ile araç kullanabilir" raporunu imzalayıp size verecektir. Eğer göz numaranızda problem oluşturmayacak değer varsa ehliyet almaya uygundur diye kağıt imzalayıp işlemini tamamlayacak.

Aile hekiminin verdiği kağıdı mutlaka göz doktoruna göstermen gerek.

Devlette 1-2 ay sonrasına randevu bulursun, durumun varsa özele git ve 2 dakikada hallet.
Aradığım cevap. Teşekkürler.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
YILDIRIM
Konu ile alakasız ben ehliyet alırken gözden sıkıntı çıkmıştı gözlük takarak sürebilirim şeklinde almıştım 1 sene önce gözlerimi çizdirdim şuan gözlük filan takmıyorum acaba bu bana sıkıntı çıkarar mı bu konuyu görünce aklıma geldi 😂

Realess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Bayraktar

SametSW

80+ Bronze
bana harf bile okutmadan ehliyeti verdiler :D neyse ki gözlerim sağlam yoksa yaptıkları büyük sorumsuzluluk

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
ben sağlık ocağından aldım hiçbir kontrol yapmadı direk imza bastı geçti. gözlükle kullanabilir ibaresi var ama hiçbirşey ifade etmiyor. eğer polis çevirirse ilerde gözlüğü kullanmazsan lens var de geç filan dedi (hiçbir ehliyette gözlükle kullanıyor diye bir ifade yok) devletin açığı gibi bir şey :D

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ne gerektiğini bende biliyorum. Sorduğum şu: Beni muayene mi edecek yoksa imza mı atacak sadece? Randevusuz gidecem çünkü.
Ben gözlük taktığımdan direkt olarak gözlüklü/lens kullanıyor şeklinde yazmıştı raporda.
Sizde görün dediyse muayene olur büyük ihtimalle.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Ben gözlüklü arkadaşlara özenip okuyamamış numarası yapmıştım okul yıllarımda. Dr hanım efendi yutmadı ve zorla okuttu. Adamın işi bu. Anlar bir şekilde.

Realess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Bayraktar
Özel hastane ücreti ne olur acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular