Neler Yeni

Ehliyet sınavını geçemezsek

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Musa ÖZ
Merhaba abim ehliyet kursuna gidiyor. Sinyal vermeyi falan unutmuş hoca da kızmış "sen böyle giderse çok harç ödersin" demiş. Abim de sınavı geçemezse harç ödeyeceğini sanıyor ama bana saçmalık gibi geldi ve hayatımda duymadım öyle bir şey. Emin olmak için sorayım dedim öyle bir saçmalık yok değil mi?
Edit : Abim bugün sınavı geçti herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba abim ehliyet kursuna gidiyor. Sinyal vermeyi falan unutmuş hoca da kızmış "sen böyle giderse çok harç ödersin" demiş. Abim de sınavı geçemezse harç ödeyeceğini sanıyor ama bana saçmalık gibi geldi ve hayatımda duymadım öyle bir şey. Emin olmak için sorayım dedim öyle bir saçmalık yok değil mi?
Sınav ücretini tekrar verir + sınava tekrar girmeden önce zorunlu ek 2 sürüş dersi alması lazım onların parasını da sürücü kursu alır. Yani evet kalırsa asıl kurs parası kadar çok olmasa da 1-2 bin lira kadar bir para öder bizi de öyle korkutuyorlardı her hatada dalgasını geçiyorlardı ehliyet kurslarında klasiktir 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaldığında 2bin küsür para ödeyip tekrar giriyorsun ve girme hakkı sınırın var.
5 kere idi sanırım 5 kere kalınca yapılan her şey çöpe gider sıfırdan başlamak gerekir.

Edit: 4 hakmış.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Sınav harcını tekrar öder ve sınava girer. Toplam 4 kere kalma hakkı var, beşincide sürücü kursuna tekrar kayıt olup en başından motor ve trafik adabı derslerinden başlıyor.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Musa ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok sıkıntıymis hocam teşekkürler

YiğitAysul

80+ Silver
İlkinde maalesef kaldım ikincinin ücreti 2000tl , genel olarak harçlar çok fazla

KAANT10X

80+ Bronze
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU YÖNETMELİĞİ

İlgili yönetmeliğin 15. Maddesi konuyla ilgili oraya bakarsanız sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
ben 2021 yılında aldım. 4-5 kez kalma hakkın var. yoksa dosya açıcaksın tekrardan her kalma içinde 400 liraydı galiba.

Top Bottom