Neler Yeni

ehliyetsiz 50 ve 75 cc motor sürmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş
Selamlar, 17 yaşındayım ev, okul ve ilçe içinde ulaşım için motor almayı planladık. A1 ehliyet sınavına 1-2 hafta içinde başlayacığımı umut ediyorum. Ehliyeti alana kadar 50-75 cc motor kullanmam sıkıntı oluşturur mu?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Selamlar, 17 yaşındayım ev, okul ve ilçe içinde ulaşım için motor almayı planladık. A1 ehliyet sınavına 1-2 hafta içinde başlayacığımı umut ediyorum. Ehliyeti alana kadar 50-75 cc motor kullanmam sıkıntı oluşturur mu?
Yakalanırsan evet

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Batuhan Divrik
Yanlış bilmiyorsam 50 cc ye kadar olan motorları araba ehliyetiyle sürebiliyoruz ama hiç ehliyetsiz olmaz diye biliyorum.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,823
İsim
Akın Taşkan
sence :D?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 1 senedir falan traktör araba kullanıyorum aktif olarak yakalanmazsan ve kazaya bulaşmazsan bir şey olmaz ama

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sence :D?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 1 senedir falan traktör araba kullanıyorum aktif olarak yakalanmazsan ve kazaya bulaşmazsan bir şey olmaz ama
2 senedir araba ve traktör kullanıyorum bende, neredeyse her gün. Yakalanmazsan problem yok aynen :)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Diyeceğim şeyi yanlış anlama.
Eğer amacın cidden evden okula arada sırada ana hatlara çıkmadan sokak aralarında ana caddelerde fazla göze batmadan sürmek ise sorun olmaz tabi bulunduğun şehir de önemli kasaba tarzımı köy tarzımı büyük şehirmi ?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,823
İsim
Akın Taşkan
2 senedir araba ve traktör kullanıyorum bende, neredeyse her gün. Yakalanmazsan problem yok aynen :)
ama sıkıntılı iş kaza olursa ne olursa olsun hiç fark etmez ehliyeti olmayan suçludur ana yola çok çıkmam ben o yüzden

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Yakalanmassan bişey olmaz

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ama sıkıntılı iş kaza olursa ne olursa olsun hiç fark etmez ehliyeti olmayan suçludur ana yola çok çıkmam ben o yüzden
Aynen haklısın, ben zaten köy tarzı bir yerde oturuyorum o yüzden pek problem olmuyor benim için, yollar falan kalabalık olmuyor genelde

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş
Diyeceğim şeyi yanlış anlama.
Eğer amacın cidden evden okula arada sırada ana hatlara çıkmadan sokak aralarında ana caddelerde fazla göze batmadan sürmek ise sorun olmaz tabi bulunduğun şehir de önemli kasaba tarzımı köy tarzımı büyük şehirmi ?
İnegöl'de yaşıyorum, burada ehliyetsiz araç falan çok kullanıyorlar polisler pek bir şey demiyor. Otobana çıkmadan gidebileceğim yeni bir yol yapıldı tenha yerlerden geçiyor yol yani oradan giderim okula.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İnegöl'de yaşıyorum, burada ehliyetsiz araç falan çok kullanıyorlar polisler pek bir şey demiyor. Otobana çıkmadan gidebileceğim yeni bir yol yapıldı tenha yerlerden geçiyor yol yani oradan giderim okula.
Sorun olmaz o zaman. Dediğim gibi fazla göze batmadıkça gider gelirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş
Sorun olmaz o zaman. Dediğim gibi fazla göze batmadıkça gider gelirsin.
Zaten ehliyet sınavına giricem ama yani ehliyeti alana kadar da sürmek istiyorum çünkü otobüs ile git gel yordu artık.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Tenha yollardan gidersen, yani yakalanmazsan bir şey olmaz. Ama bir an karşına polis çıkarsa ve kimlik isterse...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,731
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom