Neler Yeni

Ekonomi nereye gidiyor?

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 tl yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?
Screenshot_2022-05-24-10-50-28-964_com.vatanbilgisayar.vatan.jpg

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.

Ziona

80+ Silver
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.
k-k-knk sen v-v-vatan'a bakıyorsun.

patia

80+
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?
Bu şaşkınlığa uğramamak için geçen ay aldım.
Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
Amin..
Ben selam değil de başka bir şey göndermek istiyorum onlara.
"Ben kitap okumam ama oyum malum partiye." diyen TEYZEYE özellikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem evletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
Ciddi değilsin, değil mi?

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
hayırlısı be gülüm diyen yaşlı amcalara....

ExploiT

80+ Bronze
yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem evletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
Bu milletini, bu gençlerin vebali boynunuza olacak.

Zafer yakındır..

hopecrash

80+ Bronze
yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
ciddiyse çok komik, şakaysa hiç komik değil.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
SEYF
Bu şaşkınlığa uğramamak için geçen ay aldım.

Amin..

Ben selam değil de başka bir şey göndermek istiyorum onlara.
"Ben kitap okumam ama oyum malum partiye." diyen TEYZEYE özellikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ciddi değilsin, değil mi?
Banlayın bunları ya

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Şaka değil mi? Umarım öyledir.

Top Bottom