Neler Yeni

Ekonomi, Üretim ve Dolar

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Her yerinde fet*cu doluysa o iş kolay olmuyor haberin olsun. O zaman gelmiş geçmiş bütün darbeler oyun???
Adam eniştemden öğrendim dedi, resmen dalga geçti... MIT buna bağlı, polis buna bağlı, tüm kurumlar buna bağlı ama bu darbeyi eniştesinden öğreniyor.

Bu enişte harcanıyor reis, MİT'in başına koysun da ülkecek faydalanalım.

Tarih kendini tekerrür ediyor işte. 80-90 yıl önce aynısını Hitler de yaptı, tüm yetkiyi üzerine aldı ve ülkeyi bir güzel "temizledi".
Diğer darbeler gerçek degilmi o zaman?!

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Adam eniştemden öğrendim dedi, resmen dalga geçti... MIT buna bağlı, polis buna bağlı, tüm kurumlar buna bağlı ama bu darbeyi eniştesinden öğreniyor.

Bu enişte harcanıyor reis, MİT'in başına koysun da ülkecek faydalanalım.

Tarih kendini tekerrür ediyor işte. 80-90 yıl önce aynısını Hitler de yaptı, tüm yetkiyi üzerine aldı ve ülkeyi bir güzel "temizledi".
Kafana yazık ya.
Erdoğan'ın en yakın adamı hain çıktı bi zahmet haber ulaşmasın ona.

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Bu çıkarımı nasıl yaptın? Söylediğimden bütün darbeler oyun sonucunu nasıl çıkarttın yani.

Diğer darbelerde böyle enisteler yoktu, haber alamadılar.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Helal olsun o enisteye . Zaman makinası icat edince onu geçmişe de götürelim(!) Bu yorumdan bütün darbeyi oyuna çevirdin ya helal olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Kafana yazık ya.
Erdoğan'ın en yakın adamı hain çıktı bi zahmet haber ulaşmasın ona.
Senin kafana yazık ya. Erdoğan'ın yakın korumalarından 4'ü tutuklandı. O yakın koruma kafasına bir tane sıkabilirdi bu onca yıldır.

Mağara girişindeki teröristin sigarasına kadar nokta atışı yapan uçaklar o gece ıskalıyor dersen gülerler adama. Ha gerçekten ıskaladıysa da bırakalım bu ülkeyi de orduyu da. Böyle uçaklarla ıskaladık dersen elin Suriyelisi bile güler sana.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Mağara girişindeki teröristin sigarasına kadar nokta atışı yapan uçaklar o gece ıskalıyor dersen gülerler adama. Ha gerçekten ıskaladıysa da bırakalım bu ülkeyi de orduyu da. Böyle uçaklarla ıskaladık dersen elin Suriyelisi bile güler sana.
Iskalamadı hiçbirini hepsi isabet etti. Meclis sağlam olduğu için salona kadar hasar oluşmadı. Emniyet binası zaten yok oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Iskalamadı hiçbirini hepsi isabet etti. Meclis sağlam olduğu için salona kadar hasar oluşmadı. Emniyet binası zaten yok oldu.
Komik. Cidden komik. Daha fazla tartışmayacağım. Eninde sonunda açığa çıkacak her şey. Dediğim gibi, 15 Temmuza darbe diyen biri gelip de tarafsız inceliyorum demesin. Hitler'in hayatını, yaptıklarını ve nasıl tüm yönetimi kendine bağladığını bir araştır.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Peki bunu düşünebilecek karar zeki bir tek sen misin?
Senin kafana yazık ya. Erdoğan'ın yakın korumalarından 4'ü tutuklandı. O yakın koruma kafasına bir tane sıkabilirdi bu onca yıldır.

Fethull*h Güve* sence ***** bi adam miydi. Bilmiyorum biliyo musun ama şöyle bir söz vardı herkese 6arkadas uzaktasın diye.
Sistemi güvene almak için her kişi yalnız kendi dahil 5 kişiyi tanır ve sistem böyle işler. Sen istersen başkan ol 5kisiden fazlasını bilemiyorsun. Bu nedenle Cumhurbaşkanının korumaları kkimin fetocu olduğunu bilmiyor. Hepini tek birliği şey birbirinin gelip cumhurbaşkanı ve fenech olmayanları vuracakalri. Eğer orda cumhurbaşkanını öldürse kendisi hariç kimin fetocu olduğunu bilmediğinden öldurulebilirdi . Bu bike bir sebep. Bazen her şeyi görmez veya devlet tarafından bazı şeyler gösterilmez. O kadar insanın kanı aktı. Sen bunlara yapmacık diyemezsin demeye halkın yok .baban darbede ölseydi bunları diyebilecek miydin acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alperen Gül
Cahil insana ne anlatsan boş anlamak istediğine inanırlar aga

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Peki bunu düşünebilecek karar zeki bir tek sen misin?
Tabi ki hayır. Videoyu 1.2 milyon kişi izlemiş, beğeni oranına bakarsak en azından 500.000 kişi de zeki. Ayrıca özel yetkili 1.sınıf cumhuriyet savcısı olan babam da bu kadar zeki. Onun HYSK'daki bir çok arkadaşı da zeki.

Gelip Fethullah Gülen'i sansürlüyor bir de çıldırıyorum şu an :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ben Fetö'yle ilgili bir şey demedim. Adamı da zerre sevmem zaten ama darbe marbe yapmadı herif. Bir olay en çok kimim işine yararsa suçluyu orada arar derler. Reisimiz 2 yıl olağanüstü halle yönetti ülkeyi. Kanun hükmünde kararname kapsamında istediğini yaptı. Şimdi de tüm yetkiyi kendinde topladı. Diyecek bir şey bulamıyorum.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Tabi hatta darbeyi bilerek secimden önce yaptı sonra tüm oyları aldı ve seçildi. Ne diyim. Tabi halk sokağa çıkmasaydı ne olacaktı?= Yine erdoğan başta olacaktı tabi ki. Kendi yaptı çünkü. Tabi ki bu ülkede hiç darbe olmadı. Kendi adamlarını tutuklanıyor. Eniştesi gelecekten geliyor. O kadar insan şehit olmadı. Baban da kesin sokağa çıkmıştır. Oldu bunlar ben ordaydım.
Ha bide F****** G***** iyi bir adam(!)

Son düzenleme:

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
2008 dünya mortgage krizidir, Türkiye merkezli değil. Hükümet ne zaman üretime önem verdi peki ? Siz 18 yıldır özelleştirilen, satılan fabrikaları şirketleri araştırdınız mı ? ÖTV'nin 18 yılda ne hâle geldiğini araştırdınız mı ? Tarım cenneti olan güzel ülkemin çiftçisinin aç kaldığını araştırdınız mı ? Peki açlık sınırının 3te 1i kadar asgari ücret verildiğini araştırdınız mı ? Tabii ki geçmişte yaşanan olaylar geleceği belirler. Japonya 2.Dünya savaşında Atom bombası yemiş bir ülkeydi. Bahanelerin ardına sığınıp eğilip büküldü mü yoksa içine kapatıp çalışıp üretti mi ? Bu tamamen hükümeti yumuşak gösterme makalesidir.
haklısın 18 yılda çok iyi şeylr yapılabilirdi ama gelin görün ki artan ve gelişen sadece vergiler oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,403
Üyeler
140,191
Son üye
ACKorkmaz
Top Bottom