Neler Yeni

Ekran gelmiyor lütfen yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyyüp Sami Gökhan
Bütçe
5
Yeni PSU aldım 400 watt ekran kartı için
Psuyu taktım çalıştırdım (iki üç kablo fazla kaldı) ekran gelmiyor ekran kartını takinca bilgisayar çalışmıyor tam çıkmazlara girdim yardım edebilecek var mı yoksa yarın bilgisayarciya gidecegim

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Emin Uzun
Yeni PSU aldım 400 watt ekran kartı için
Psuyu taktım çalıştırdım (iki üç kablo fazla kaldı) ekran gelmiyor ekran kartını takinca bilgisayar çalışmıyor tam çıkmazlara girdim yardım edebilecek var mı yoksa yarın bilgisayarciya gidecegim
Sistemin tam özelliklerini atki powerin yetip yetmeyeceğini söyleyelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Yüşa Varlı
Hiç mi gelmiyor gelince reset felan atıp kapatıp mı açıyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyyüp Sami Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis sisteme yeter galiba 400 watt
İ5 3550 işlemci
Rx560 4 GB
4 GB ram

H61sv diye de bı anakart
Mesaj otomatik birleştirildi:

İ5 3550 işlemci
Rx560 4 GB

Hiç mi gelmiyor gelince reset felan atıp kapatıp mı aç

Reis şuan kablo bağlı değil hatası alıyorum monitörde ekran gelmiyoe

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Emin Uzun
İ5 3550 işlemci
Rx560 4 GB
4 GB ram

H61sv diye de bı anakart

İ5 3550 işlemci
Rx560 4 GB

Reis şuan kablo bağlı değil hatası alıyorum monitörde ekran gelmiyoe
öncelikle boşta birkaç kablo kaldı dedin onlar ne kablosu
-psudan cpu ve gpu için ayrı besleme girişleri vardır yerlerini karıştırmış olabilirsin cpu için ya 4 pin ya da 8 pin ister gpular içinse genelde 8+8 16 pin olur
-eğer çevirici kullanıyorsan uyuşmazlık olabilir benim bi monitör mesela no signal veriyordu çeviricide
-bios tanıyamamış olabilir yeni parça takıldımı 1 dk civarı monitör gelmeyebiliyor ama bunun olduğunu sanmıyorum
-bağlantıları doğru yaptığından emin ol birde psu arkan nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyyüp Sami Gökhan
öncelikle boşta birkaç kablo kaldı dedin onlar ne kablosu
-psudan cpu ve gpu için ayrı besleme girişleri vardır yerlerini karıştırmış olabilirsin cpu için ya 4 pin ya da 8 pin ister gpular içinse genelde 8+8 16 pin olur
-eğer çevirici kullanıyorsan uyuşmazlık olabilir benim bi monitör mesela no signal veriyordu çeviricide
-bios tanıyamamış olabilir yeni parça takıldımı 1 dk civarı monitör gelmeyebiliyor ama bunun olduğunu sanmıyorum
-bağlantıları doğru yaptığından emin ol birde psu arkan nedir
Reis galiba onlar fan kablosu fazla kaldı bı de 8 pinlik bı kablo var uygun yer yok ana kartta ona 4 pinlik giriş vardı onu taktim ekran kartım ise tak çalıştır eski kartlardan psudan enerji almıyor dönüştürücü kullanmıyorum PSU markam frisby 400 watt

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Emin Uzun
Reis galiba onlar fan kablosu fazla kaldı bı de 8 pinlik bı kablo var uygun yer yok ana kartta ona 4 pinlik giriş vardı onu taktim ekran kartım ise tak çalıştır eski kartlardan psudan enerji almıyor dönüştürücü kullanmıyorum PSU markam frisby 400 watt
peki eski psun neydi onu tak birde frisby markası pek sağlam değil açıkcası ekran kartı için gidip frsiby marka 400w power almak saçma olmuş
benim kardeşimde mesela 300w power rx550 i3 4130 var gayet yetiyor rx 560a da yeter 300w

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyyüp Sami Gökhan
peki eski psun neydi onu tak birde frisby markası pek sağlam değil açıkcası ekran kartı için gidip frsiby marka 400w power almak saçma olmuş
benim kardeşimde mesela 300w power rx550 i3 4130 var gayet yetiyor rx 560a da yeter 300w
Hocam saat biraz geç oldu evdekilerini rahatsız etmek istemiyorum yarın haberlesiriz aktif olursan

Hocam saat biraz geç oldu evdekilerini rahatsız etmek istemiyorum yarın haberlesiriz iyi geceler

Top Bottom