Neler Yeni

Ekran Kartı %100 Kullanılmıyor??

Theslay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak kazan
Arkadaşlar selam 2.el ekran kartı aldım 6 ay kadar oldu belki de daha fazla ama aktif olarak 4 aydır falan kullanıyorum daha yeni yeni keşfettim genelde fps tarzı oyun oynadığım için daha çok iişlemci odaklı pek fark etmedim sanırsam geçenlerde gta V oynamak istedim fakat grafik ayarları orta yüksek ayarlarda olmasına rağmen anlık kasmalar olduğunu fark ettim fps drop yiyor sanırsam gtadan çıktım detroit indirmiştim ona girdim detroitte kasmalar çokk daha fazlaydı hatta oyun kitleniyordu çıkıp baştan girmek zorunda kalıyordum ekran kartını alırken testleri gayet iyidi yani bence 15 dk furmark testinde max ısı olarak 75 falandı. Bu problemleri neden yapar yardımınıza ihtiyacım var.

EKRAN KARTI:ASUS DUAL GTX 1060 6 GB
İŞLEMCİ:İ3 10100F
MONİTÖR: Eski model samsung 75hz monitör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlık düzeltme:

EKRAN KARTI %100 KULLANMIYOR?? VE FPS DROP​

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hiç mavi ekranla karşılaştınız mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,711
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Theslay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak kazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu LİNK'den güncel sürücüyü indirebilirsin. Eski sürücüyüde DDU ile kaldır.
Şuan iş yerindeyim akşam evde dediğinizi yaparım bilgi veririm.

Şuan kullandığın sürüm kaç?

Şuan kullandığın sürüm kaç?
son sürümdür diye tahmin ediyorum çünkü sistemi daha yeni kurdum sürüm bilgisi hakkında bilgim yok fakat geforce experience'da sürücüleriniz güncel diyordu.

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,711
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
son sürümdür diye tahmin ediyorum çünkü sistemi daha yeni kurdum sürüm bilgisi hakkında bilgim yok fakat geforce experience'da sürücüleriniz güncel diyordu.
Akşam kontrol edersin, güncel olsa da kaldırıp yeniden kurmak işe yarıyor.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,711
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,974
Üyeler
140,583
Son üye
Arda-01
Top Bottom