Neler Yeni

Ekran Kartı Boştayken 52 derecelerde

xxYasin71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Yasin
Masaüstünde simgelerimi fln düzenlerken kasa içine bakmak istedim ve kartımın fanları dönüyordu sonra sıcaklığına bakmak için görev yöneticisine girdiğidme 52 derece olduğunu gördüm normalde asla çalışmazdı fanları fln boştayken bugün nedense böyle oldu furmark ve msi kombustor muydu neydi o ikisinde test yaptım baya uğraştım bi kaç kez yaptım kart 69 derecenin üstüne asla çıkmadı neden oluyor bu bide bu testleri yaparken kartın fanlsrı hızlanınca ufak bi fan sürtme sesi geliyor

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Mehmet Aslan
Masaüstünde simgelerimi fln düzenlerken kasa içine bakmak istedim ve kartımın fanları dönüyordu sonra sıcaklığına bakmak için görev yöneticisine girdiğidme 52 derece olduğunu gördüm normalde asla çalışmazdı fanları fln boştayken bugün nedense böyle oldu furmark ve msi kombustor muydu neydi o ikisinde test yaptım baya uğraştım bi kaç kez yaptım kart 69 derecenin üstüne asla çıkmadı neden oluyor bu bide bu testleri yaparken kartın fanlsrı hızlanınca ufak bi fan sürtme sesi geliyor
stres testinde 69 gayet iyi bir değer. Muhtemelen kasanın hava akışında bir sıkıntı vardır fanlarını , ön panelini vs temizle.

xxYasin71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz geç cevap veriyorum ama panelleri vs temizlerim bir şey değişmedi şuanda fanlar dönmüyor ama fanlarda bi sürtme sesi var bitek ekran kartındamı bilmiyorum ama kulağımı kasaya yasladığımda bi sğrtğnme sesi geliyo kablolar hiçbir fana değmiyor çok iyi kontrol ettim bu neden oluyor

Top Bottom