Neler Yeni

Ekran kartı driverimi güncelledikten sonra gelen aşırı düzeyde fps düşüşü

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
Ben uzun süredir ekran kartı driverimi güncellemiyordum performans arttırmak istediğimden dolayı amd'nin sitesine girip en güncel yazılımı yükledim. Fakat eskiden 60 fps aldığım lolde şuan başta 60 70 yine aynı 3 saniye sonrasında 12'ye düşüyor. Diğer oyunlarda da bu durum böyle gpu kullanımına baktığımda yüksek fps alırken gpu kullanımı 60 düşük fps alırken 7 maks 10 oluyor. Güncellediğime bin pişman oldum sorunun cevabını bilen biri varsa yazarsa çok sevinirim. Sistemimi de aşağıya bırakıyorum

8 GB DDR3 RAM
AMD R5 330M
AMD A6-7130 APU
500GB DİSK
WİNDOWS 10 HOME 64 BİT

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sezer Çelebi
Aynı sorun bendede vardı ddu ile kaldırıp eski sürüme dönmeyi deneyebilirsin dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bendede vardı ddu ile kaldırıp eski sürüme dönmeyi deneyebilirsin dostum.
Hocam şu adrenalin lanetinden kurtulmak istiyorum geldiğinden bi önce ki sürümü biliyor musunuz acaba onu yüklesem hiç hoşuma gitmedi arayüz falan fistan performans

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sezer Çelebi
Geldiği sürümü tam olarak bilmiyorum ama itopyanın benim pc ye attığı sürüm 19.10.2 dostum çok haklısın adrenalinden nefret etmekle warzone ile ilgili problem yaşıyordum 3 gündür onla uğraştım bugün rastgele bi kapatıyım dedim oyunu ultra ayarlarda 90 fps oynuyorum şu an amd nin yazılımının ne kadar berbat olduğunu bu şekilde tecrübe etmiş oldum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geldiği sürümü tam olarak bilmiyorum ama itopyanın benim pc ye attığı sürüm 19.10.2 dostum çok haklısın adrenalinden nefret etmekle warzone ile ilgili problem yaşıyordum 3 gündür onla uğraştım bugün rastgele bi kapatıyım dedim oyunu ultra ayarlarda 90 fps oynuyorum şu an amd nin yazılımının ne kadar berbat olduğunu bu şekilde tecrübe etmiş oldum.
Teşekkür ederim hocam bende anladım ne kadar iğrenç olduğunu , Benim ekran kartımda 4 gb ram daha kötü bi işlemci ile adam gta v’de 30 fps alıyor ben aynısını lolde cs go da yaşıyorum çok saçma gerçekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sezer Çelebi
Teşekkür ederim hocam bende anladım ne kadar iğrenç olduğunu , Benim ekran kartımda 4 gb ram daha kötü bi işlemci ile adam gta v’de 30 fps alıyor ben aynısını lolde cs go da yaşıyorum çok saçma gerçekten
rica ederim umarım düzelmiştir görev yöneticisinden kapatıp rahat rahat oynayabilirsin :)

xAhmetBilgin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ahmet Bilgin
amd yazılım konusunda iyi değil son güncellemeleri berbat gibi

isimsizüye

80+ Gold
eski sürücüyü kurmanı öneriyorum o laptopdan bendede var fare donuyordu eski sürücüyü kurdum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,018
Üyeler
149,308
Son üye
uZZo
Top Bottom