Neler Yeni

Ekran kartı durumları ve temmuz ayı

Ahmetovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Talha
Vallahi ben 450 tane kart sömüreni gördüm bayagı bi sövdüm umarım az kazanırsın diye
bad dua bile ettim umarım bi anda kârı 5$ 1 dolara inerde bi ooooooh
Vallahi ben 450 tane kart sömüreni gördüm bayagı bi sövdüm umarım az kazanırsın diye
bad dua bile ettim umarım bi anda kârı 5$ 1 dolara inerde bi ooooooh çekerim
Bencede

Farway

80+ Silver
Hayal işler.Kimse kolay paranın peşini bırakmaz.Ekran kartına yazılımsal engel gelse ne olur ki ucunda para varsa onu da hallederler.Ayrıca en büyük çip üreticileri bile 2022 de dahi bitmez çip krizi dedi iş zor

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
Hayal işler.Kimse kolay paranın peşini bırakmaz.Ekran kartına yazılımsal engel gelse ne olur ki ucunda para varsa onu da hallederler.Ayrıca en büyük çip üreticileri bile 2022 de dahi bitmez çip krizi dedi iş zor
Donanımsal engel gelirse?Ne yapacak miningci gpu mu tasarlayacak? 😀😀😀

Farway

80+ Silver

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
nvidia getirdi ne ol du dostum :)
Yazılımsal engel getirdi zaten onu da kendisi kaldırdı donanımsal engeller geliyor artık olay ethminer e9 gibi cihazlar ile kazılacak

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
bunlara çok bel bağlamayın derim ben size
Kardeşim bende ekran kartlarına bel bağlamayın derim.Ben miningcileri ağaç gölgesi arayan insanlara benzetiyorum.Yazin güneş açınca ancak o ağacın gölgesinde dinlenirsin veya yağmur yağınca.Başka zaman gelmezsin.
Ama oyuncular ekran kartlarının asıl sahipleri.Onlar her zaman burdalar.RTX 3060 olayı ayrı zaten Nvidia etheryuma sinyali verdi başının çaresine bak dedi

aymanfb

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
mehmetcan ayman
Kardeşim bende ekran kartlarına bel bağlamayın derim.Ben miningcileri ağaç gölgesi arayan insanlara benzetiyorum.Yazin güneş açınca ancak o ağacın gölgesinde dinlenirsin veya yağmur yağınca.Başka zaman gelmezsin.
Ama oyuncular ekran kartlarının asıl sahipleri.Onlar her zaman burdalar.RTX 3060 olayı ayrı zaten Nvidia etheryuma sinyali verdi başının çaresine bak dedi
bak dostum ben miningci değilim ama insanlar oradan ekmek yiyorlar yatırım yapıp iş yapıyorlar bir nevi bunu bu şekilde kabullenmelisiniz bence ve kimse hiçbir şeyin sahibi değil eğer karşılığını verebiliyorsan sahibi olursun ister miningci ol ister oyuncu ol bu kartın parasını vererek almış bir insana kimsenin bişey demeye hakkı yok.

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
bak dostum ben miningci değilim ama insanlar oradan ekmek yiyorlar yatırım yapıp iş yapıyorlar bir nevi bunu bu şekilde kabullenmelisiniz bence ve kimse hiçbir şeyin sahibi değil eğer karşılığını verebiliyorsan sahibi olursun ister miningci ol ister oyuncu ol bu kartın parasını vererek almış bir insana kimsenin bişey demeye hakkı yok.
Tamam kardeşim ne boş yaptın ya gece gece.Aradan ekran kartlarını kaldıralım gene yesin ekmeğini.Hem çevreye yarar hem oyunculara.Ehtereum 2.0 gibi sanal cüzdanda yapılsın bu işler.Hem elektrik masrafı da olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,009
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom