Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran Kartı Fan Hızı Nasıl Ayarlanır ?

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Arkadaşlar kasam güzel bir soğutma sistemine sahip olmadığından dolayı ekran kartım gereğinden biraz fazla ısınıyor. Fan hızını arttırırsam bu ısınma sorunu çözülür diye düşündüm ve nereden arttıracağımı sizlere sormak istedim. Bu düşündüğüm çözüm sizce de mantıklı olabilir mi yorumlarınızı bekliyorum. Ekran kartı : Sapphire rx 6600

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Msi afterburner indir daha sonra youtubedan afterburner ekran kartı fan ayarı yaz çeşitli videolar çıkacak karşına. İçine sincek şekilde ayarla ve kullan.

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
Arkadaşlar kasam güzel bir soğutma sistemine sahip olmadığından dolayı ekran kartım gereğinden biraz fazla ısınıyor. Fan hızını arttırırsam bu ısınma sorunu çözülür diye düşündüm ve nereden arttıracağımı sizlere sormak istedim. Bu düşündüğüm çözüm sizce de mantıklı olabilir mi yorumlarınızı bekliyorum. Ekran kartı : Sapphire rx 6600

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Msi afterburner indir daha sonra youtubedan afterburner ekran kartı fan ayarı yaz çeşitli videolar çıkacak karşına. İçine sincek şekilde ayarla ve kullan.
teşekkürler saolun

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Direkt radeon software üzerinden manuel fan ayarı yapabilirsin. Diğer türlü MSI Afterburner

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt radeon software üzerinden manuel fan ayarı yapabilirsin. Diğer türlü MSI Afterburner
ona bakmıştım da tam çözemedim hocam afterburner dan ayarlayacağım artık teşekkürler.

Top Bottom