Neler Yeni

Ekran Kartı Fanı Çalışınca Ses Geliyor ?

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
Beyler Ekran Kartım Gtx1660 Super Sistemim Da3 Ekran Kartının fanları otomatikte oyuna girince kendiliğinden açılıyor ama hır diye ses geliyor 3 4 dakikada bir bu sorunu nasıl çözerim aşırı rahatsız ediyor ben harddisk taktım öyle oldu sandım fakat öyle değilmiş sorun ekran kartının fanlarında bu fan ayarınımı yapmak lazım lütfen biri bu konu hakkında bana yardımcı olsun. MSI AFTERBURNER Proğramı Yüklü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up

Son düzenleme:

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Beyler Ekran Kartım Gtx1660 Super Sistemim Da3 Ekran Kartının fanları otomatikte oyuna girince kendiliğinden açılıyor ama hır diye ses geliyor 3 4 dakikada bir bu sorunu nasıl çözerim aşırı rahatsız ediyor ben harddisk taktım öyle oldu sandım fakat öyle değilmiş sorun ekran kartının fanlarında bu fan ayarınımı yapmak lazım lütfen biri bu konu hakkında bana yardımcı olsun. MSI AFTERBURNER Proğramı Yüklü.

Up
sanırım coil whine sisteme zararı yok sadece ses yapar o sesten kurtulmanın yolu yok sanırım

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Up
Ses i çekip atabilir misiniz

rebelmoves

80+ Bronze
garantiye gider ama çoğu firma coil whine için ürünü değiştirmek istemiyor. Değişmeme ihtimali var. Yurt dışında direkt garanti kapsamında mesela

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
Reis video atabilirmiyim telden video atayım oyuna girince çıkan sesi sizlerde görün fan otomatikte çalışmaya başlayınca öyle ses çıkıyor.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Reis video atabilirmiyim telden video atayım oyuna girince çıkan sesi sizlerde görün fan otomatikte çalışmaya başlayınca öyle ses çıkıyor.
at bi bakalım ses e

Top Bottom