Neler Yeni

Yardım Ekran Kartı fanından ses geliyor

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
Merhaba, sag fandan ses geliyor fandan ses gelirken elimle durdurunca ses gidiyor ne yapmam lazım neden oluyor olaiblir fan kısmını söküp kendim baktım ama bir şey bulamadım içini açtım diye garantisi gidermi

şahin doğan

80+ Platinum
Videoya erişilemiyor.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Merhaba, sag fandan ses geliyor fandan ses gelirken elimle durdurunca ses gidiyor ne yapmam lazım neden oluyor olaiblir fan kısmını söküp kendim baktım ama bir şey bulamadım içini açtım diye garantisi gidermi
video kullanılamıyor gizli olarak paylaşmışsınız. Birde eğer vida üzerindeki garanti kağıdı yırtıldıysa garanti dışı kalıyor cihaz.

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
video kullanılamıyor gizli olarak paylaşmışsınız. Birde eğer vida üzerindeki garanti kağıdı yırtıldıysa garanti dışı kalıyor cihaz.
fan kısmını sökerken hiç garanti kagdı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bidaha bakarmısınız

Son düzenleme:

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
1685961253780.png

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Bazı marka model ekran kartlarında garanti kağıdı olmuyor arkadaşlar. Benim eski ekran kartında da yoktu servise sordum bu kartlarda etiket yok dediler

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
Bazı marka model ekran kartlarında garanti kağıdı olmuyor arkadaşlar. Benim eski ekran kartında da yoktu servise sordum bu kartlarda etiket yok dediler
bunun garanti kağdı var ama arka kapakta ben fan kısmı söktüm arka kapakla ayrı o tarafında garanti kağdı yok ama arka kapakta macun sürülen kısımda garanti kağdı var oraya ellemedim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
video açıldı şimdi evet. Garanti kağıdı yoktuysa garanti dışı mıdır bilmiyorum. Bu sesin de çaresi fanı değiştirmek garantiye gönderirseniz gerekeni yapacaklardır.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
bunun garanti kağdı var ama arka kapakta ben fan kısmı söktüm arka kapakla ayrı o tarafında garanti kağdı yok ama arka kapakta macun sürülen kısımda garanti kağdı var oraya ellemedim
Sıkıntı olmaz ya sen direk garantiye ver bence o kartı. Fan sesi normal değil

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
video açıldı şimdi evet. Garanti kağıdı yoktuysa garanti dışı mıdır bilmiyorum. Bu sesin de çaresi fanı değiştirmek garantiye gönderirseniz gerekeni yapacaklardır.
anladım eyvallah vatan pc den aldım direk oraya mı gönderiyim yoksa msi falanmı yazıyım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
anladım eyvallah vatan pc den aldım direk oraya mı gönderiyim yoksa msi falanmı yazıyım
MSI tr yetkili servisine gönder. Eğer kartı alalı 15 gün falan olmadıysa vatana iade edebilirsin. Ama satıcılar servis hizmeti vermiyor

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
vatan müşteri memniyeti olarak kolay kolay üzmez kendilerine danışırsanız değişim olabilir iade olabilir veya kendileri msi servisine gönderim sağlayabilirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,208
Üyeler
156,450
Son üye
Eralp0
Top Bottom