Neler Yeni

Ekran Kartı fanının Auto moddayken açılıp kapanması

Ekran kartı normalde 55 dereceyi geçtiği vakit fan açıyordu fakat 1080p video izlerken fark ettiğim kadarıyla Auto modda fanları 3-5 saniye çalıştırıp kapattı bir süre. Oyundan yeni çıkmıştım, kart tam soğumadığı için videoya girildiğinden dolayı anlık olarak fan çalıştırıyor gibi geldi bana. Şu an sıcaklık 49 derecelerde geziyor. Bu dediğim durum oluşmuyor, bu fan açma kapama olayı olduğu sırada 51-52 derecelerde falandı ısı.
Bir sorun var mı acaba? Kendi kendine bir süre açıp kapatması ihtiyaç olduğu vakit oluyor genelde ama yine de sorayım istedim?
Normal midir bu durum acaba?

-CrawL

80+ Gold
Ekran kartı normalde 55 dereceyi geçtiği vakit fan açıyordu fakat 1080p video izlerken fark ettiğim kadarıyla Auto modda fanları 3-5 saniye çalıştırıp kapattı bir süre. Oyundan yeni çıkmıştım, kart tam soğumadığı için videoya girildiğinden dolayı anlık olarak fan çalıştırıyor gibi geldi bana. Şu an sıcaklık 49 derecelerde geziyor. Bu dediğim durum oluşmuyor, bu fan açma kapama olayı olduğu sırada 51-52 derecelerde falandı ısı.
Bir sorun var mı acaba? Kendi kendine bir süre açıp kapatması ihtiyaç olduğu vakit oluyor genelde ama yine de sorayım istedim?
Normal midir bu durum acaba?
Kart Isınınca Döner Sorun Yok

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kart Isınınca Döner Sorun Yok
Yok dönmesi sorun değil hocam,oyundayken dönüyor zaten.Masaüstünde video izlerken bir kaç defa bi döndü daha sonra kapandı.Oyundan yeni çıktığım için diye düşünüyorum.Video dışında fanda bu durum oluşmadı.Onun dışında bir şey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,809
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom