Neler Yeni

EKRAN KARTI GÖRÜNTÜ VERMİYOR

Hesira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Polathan Bulut
Öncelikle bilgisayar 1 yıldır yatıyordu fakat bırakırken çalışan şekilde bırakmıştım şimdi yeniden çalıştırmaya çalıştığımda ekran kartı fanlarının dönmediğini ve monitöre görüntü gelmediğini fark ettim hemen yeni bir ekran kartı aldım.
aldığım yeni ekran kartını taktığımda yine fanların dönmeyip görüntü gelmeyince sorunun ekran kartından olmadığını anladım ekran kartı ışığı yanıyor ve ısınıyor
dolayısıyla ana kart ekran kartı slotundan olmayacağını düşünüyorum ramin çalışıp çalışmadığını denemedim güç kaynağında olabilir ama emin olamadım sizce neden kaynaklanıyor olabilir

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
mehmet demirel
Öncelikle bilgisayar 1 yıldır yatıyordu fakat bırakırken çalışan şekilde bırakmıştım şimdi yeniden çalıştırmaya çalıştığımda ekran kartı fanlarının dönmediğini ve monitöre görüntü gelmediğini fark ettim hemen yeni bir ekran kartı aldım.
aldığım yeni ekran kartını taktığımda yine fanların dönmeyip görüntü gelmeyince sorunun ekran kartından olmadığını anladım ekran kartı ışığı yanıyor ve ısınıyor
dolayısıyla ana kart ekran kartı slotundan olmayacağını düşünüyorum ramin çalışıp çalışmadığını denemedim güç kaynağında olabilir ama emin olamadım sizce neden kaynaklanıyor olabilir
ramlrin altin yerlerini silgi ile silin psuyu degiştirmeyi deneyin hdmi kablosunun çaliştigini test edin

Hesira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Polathan Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramlrin altin yerlerini silgi ile silin psuyu degiştirmeyi deneyin hdmi kablosunun çaliştigini test edin
Silgi ile ramin altın yerlerini sildim artık ekran kartı fanı bir anlık dönüp duruyor umut verdi

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Joga Bonito
ramlerin yerini değiştir öyle dene.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,844
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Emin olmadan yeni ekran kartı almak kaçıncı seviye kral.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,931
Üyeler
150,789
Son üye
sbt_sami
Top Bottom