Neler Yeni

Ekran Kartı için termal macun önerisi

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
Bütçe
300
Arkadaşlar merhaba. 3 fanlı gigabyte rtx3070 gaming oc ekran kartına sahibim. 2 yıl oldu ekran kartım rdr2 oyununda çok kötü fan sesi çıkarmaya başladı. Değerlere bakmak istediğim zaman ekran kartının 80 derecede çalıştığını (ilk aldığımda en fazla 70 lerdeydi), ekran kartı fanının ise %100 çalıştığını gördüm. Bu durum çok rahatsız etti beni. Ekran kartının içini açtığımda termal macundan eser kalmamış kupkuru olduğunu gördüm. Ekran kartı için güzel bir termal macun önerisi alabilir miyim sizden rica etsem.

Termal pad satın aldım ve termal padleri güzel bir şekilde değiştirdim ama termal macun eksiğim var.

Yeni aldığım termal pad : https://www.hepsiburada.com/odyssey...E2?magaza=Deniport&url_src=and-product-detail

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Termal pedleri uygun olcude aldin umarim

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Termal pedleri uygun olcude aldin umarim
Evet termal padleri uygun ölçüde youtube videosu izleyerek uyguladım. Ekran kartı için mx4'un performansının iyi olamadığını en fazla 3-4 derece oynattığı mi daha yoğun bir macunun daha iyi olduğunu söyleyenler var başka bir öneriniz varmıdır hocam acaba.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
termal padleri uygun ölçüde youtube videosu izleyerek uyguladım
Guzel
Ekran kartı için mx4'un performansının iyi olamadığını en fazla 3-4 derece oynattığı mi daha yoğun bir macunun daha iyi olduğunu söyleyenler var başka bir öneriniz varmıdır hocam
Malesef yok hocam baska bildigim fp diye atmistim bilen arkadaslar yardimci olur

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Fiyatı önemli değil 300-400 tellere belki daha yukarı da çıkabilirim. Kalitesi güzel olsun yeterli önerileri bekliyorum.

Top Bottom