Neler Yeni

EKRAN KARTI ISININCA FANLAR DÖNMEDİĞİ FARK ETTİM

swindcer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yasin Mert
ARKADAŞLAR EKRAN KARTI ISININCA ÖZELLİKLTE GTA 5 TE KASAYI AÇIP BAKTIM FANLAR DÖNMÜYORDU AKRT ÇOK SICAKTI. EKRAN KARTI ASUS GTX750Tİ STRİX OC

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
MSI Afterburner yükle ordan arttırabilirsin manuel olarak ama bozuksa yapıcak bir şey yok

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
USTA FANLAR FALAN BOZUK DEĞİL AMA OTOMATİKTEN KENDİSİ DEVREYE GİRMESİ GEREKMİYORMU
Tüm harfleri büyük yazmana gerek yok. Belki bir ayarı bozulmuştur veya bozuktur. Yukarıda yazılan gibi MSI AfterBurner ile fanın hızını arttırabilirsin belki o zaman çalışır.

Kimera

80+ Bronze
ARKADAŞLAR EKRAN KARTI ISININCA ÖZELLİKLTE GTA 5 TE KASAYI AÇIP BAKTIM FANLAR DÖNMÜYORDU AKRT ÇOK SICAKTI. EKRAN KARTI Asus GTX750Tİ STRİX OC
Dostum lütfen CapsLock kapat ve sıcaklığına sen elinle/dokunla/hissinle karar veremezsin. Zaten arızalı olsa idi Windows büyük ihtimalle uyarı bildirimi gönderirdi. Olmadı MSI Afterburner ile manuel ayarlarsınız.

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
USTA FANLAR FALAN BOZUK DEĞİL AMA OTOMATİKTEN KENDİSİ DEVREYE GİRMESİ GEREKMİYORMU
Gerekiyor ama belki bir ayarı bozulmuştur veya kullanıcı ayarlı fan kontrolünü açmışsındır o sıfırda kalmıştır falan en iyisi MSI Afterburnerdan kontrol etmek :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
902,277
Üyeler
140,016
Son üye
Joker34