Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı ısınıyormu banami öyle geliyor

Can...

80+ Platinum
Msi gtx 1050 ekran kartı var gta v te borusuna dokunuyorum elim yanıyor baya ama fanlar çalışmıyor normalmi afterburner'dan baktim pek güvenmedim çünkü işlemci 55 derece yazıyor ama anakart yazılımında 80 derece yazıyor

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
İslemci ile ekran kartinin alakasini anlamadim ama afterburnerdan ekran karti fan speedi fulle bir istersen belki algilayamiyordur suanda oyle dene bir

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Msi gtx 1050 ekran kartı var gta v te borusuna dokunuyorum elim yanıyor baya ama fanlar çalışmıyor normalmi afterburner'dan baktim pek güvenmedim çünkü işlemci 55 derece yazıyor ama anakart yazılımında 80 derece yazıyor
Elle dokunman bir şey ifade etmiyor, 75-80 derece kabul edilebilir sıcaklıklar.

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
borusuna dokunursan tabii elin yanar dokunma başka programlar ile dene

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İslemci ile ekran kartinin alakasini anlamadim ama afterburnerdan ekran karti fan speedi fulle bir istersen belki algilayamiyordur suanda oyle dene bir
Fulleyince soğuyor ama vu sefer kartta titreme oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

borusuna dokunursan tabii elin yanar dokunma başka programlar ile dene
İşlemcinin kini anakartin bi yazılımı var ordan bakiyorum rpm ayarids var

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Fulleyince soğuyor ama vu sefer kartta titreme oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcinin kini anakartin bi yazılımı var ordan bakiyorum rpm ayarids var
Doğal olarak, fan yüksek hızlarda döndüğünde titreşim gerçekleşir. FPS düşüşü, anlık donmalar veya sistemin kendisini kapatma gibi problemleri yoksa, sıcaklığı kafanıza takmanız anlamsız. Ekran kartının ısısı arttıkça frekans düşürür ve kendini soğutur. Lakin frekans düşürürken sizin oyun deneyiminizi baltalayacak, oyunun akışkanlığını bozacak durumlar gerçekleşiyorsa, sizin yapabileceğiniz tek şey termal macun yenilemektir.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğal olarak, fan yüksek hızlarda döndüğünde titreşim gerçekleşir. FPS düşüşü, anlık donmalar veya sistemin kendisini kapatma gibi problemleri yoksa, sıcaklığı kafanıza takmanız anlamsız. Ekran kartının ısısı arttıkça frekans düşürür ve kendini soğutur. Lakin frekans düşürürken sizin oyun deneyiminizi baltalayacak, oyunun akışkanlığını bozacak durumlar gerçekleşiyorsa, sizin yapabileceğiniz tek şey termal macun yenilemektir.
Anlık droplar oluyor ama işlemci ile darboğaz yapıyor ondan dolayı diye ellemedim kart 2.5 yillik tornavida deymedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,049
Üyeler
140,283
Son üye
Q-Q5574
Top Bottom