Neler Yeni

Yardım Ekran Karti Konusunda Ne Yapıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yasin Yazlı
Beyler ekran kartı için 5100 TL bütçem var tam bi kaç ay daha bekliyimmi yoksa 2 el bi ekran kartı var gigabayte rtx 2060 windowforce oc 6gb lik onumu aliyim 4600tl sıfır yazıyor bi magaza sahibinden gameword diye ordanmi aliyim açıklamaya böyle yazmış sıfır diyor

Ekler

• Screenshot_20210801-192609_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20210801-192609_sahibindencom.jpg
    294.9 KB · Hit: 30

Keptın

80+ Silver
Arada amazonda sıfırı o fiyata düşüyor. İdarelik bir kart almanı öneririm

Keptın

80+ Silver

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Beyler ekran kartı için 5100 TL bütçem var tam bi kaç ay daha bekliyimmi yoksa 2 el bi ekran kartı var gigabayte rtx 2060 windowforce oc 6gb lik onumu aliyim 4600tl sıfır yazıyor bi magaza sahibinden gameword diye ordanmi aliyim açıklamaya böyle yazmış sıfır diyor
Şahsi fikrim şudur. Eğer ki kullanım amacına göre ekran kartı konusunda acil bir önceliğin yoksa 2 ay 3.5 ay sonrada olur beklerim yeterki işime yarayacak paramın hakkını verecek ve verdiğim paramın hakkını alabileceğim bir kart olsun diyorsan sebaat edip beklemeni öneririm.Şayetki aciliyetin varsa konuyu senden önce dinleyip yorum ve görüşlerimi aciliyetin konusundaki önceliklerine göre bildirmek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yasin Yazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsi fikrim şudur. Eğer ki kullanım amacına göre ekran kartı konusunda acil bir önceliğin yoksa 2 ay 3.5 ay sonrada olur beklerim yeterki işime yarayacak paramın hakkını verecek ve verdiğim paramın hakkını alabileceğim bir kart olsun diyorsan sebaat edip beklemeni öneririm.Şayetki aciliyetin varsa konuyu senden önce dinleyip yorum ve görüşlerimi aciliyetin konusundaki önceliklerine göre bildirmek daha doğru olur diye düşünüyorum.
Bende öyle diyorum almışken iyisi olsun epey kulaniyim paranın hakkını versin

CoNKeR

80+ Bronze
Okurken yoruldum yeminle.

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Bende öyle diyorum almışken iyisi olsun epey kulaniyim paranın hakkını versin
Şimdi bir soru soracağım sana bu şekilde ilerleyip konuyu net çözüme kavuşturacağız.
Çalışıyor musun? Düzenli bir gelirin var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okurken yoruldum yeminle.
Okumak iyidir. Okudukça ve okudukça yorulmaz ve yine okudukça keyif alır bilgi paylaşımı yaparsın😉iyidir okumak. Oku 😈

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yasin Yazlı
Şimdi bir soru soracağım sana bu şekilde ilerleyip konuyu net çözüme kavuşturacağız.
Çalışıyor musun? Düzenli bir gelirin var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okumak iyidir. Okudukça ve okudukça yorulmaz ve yine okudukça keyif alır bilgi paylaşımı yaparsın😉iyidir okumak. Oku 😈
Çalışıyorum 50 TL yada 100tl filan alıyorum

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Çalışıyorum 50 TL yada 100tl filan alıyorum
Olay bitmiştir. Çok güzel.
Geç olsun güç olmasın.
Hızlı giden ecele gider
100 TL lik ürün vardır 1 2 hafta beklemezsin hemen alayım istiyorum dersin 100 TL ye alırsın bir günlüğün gider.
100 TL lik aynı ürünü 2 hafta beklersin %50 indirime girer 50 TL ye alırsın yarım günün gider..
Birde şöyle bir durum vardır...
100 TL lik yine aynı ürünü 3.5 ay beklersin alacağın ürünün bir üst modeli çıkmıştır ki alacağın üründen (100 TL den) daha ucuz ve kalitelidir. Ve akabinde bunu 75 TL ye alır olursun ama verdiğin paraya değecek ve değerini hak edecek bir parayı vermiş olmakla birlikte hem mutlu olursun hemde sistemin mutlu olur 😉😊
Sanırım konuyu mutlak doğruluğa tatminkar bir netliğe kavuşturduk diye düşünüyorum😉
Ne demiş atalarımız sabreden derviş.....
(gerisini sen getir kral) 😈😉

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yasin Yazlı
Olay bitmiştir. Çok güzel.
Geç olsun güç olmasın.
Hızlı giden ecele gider
100 TL lik ürün vardır 1 2 hafta beklemezsin hemen alayım istiyorum dersin 100 TL ye alırsın bir günlüğün gider.
100 TL lik aynı ürünü 2 hafta beklersin %50 indirime girer 50 TL ye alırsın yarım günün gider..
Birde şöyle bir durum vardır...
100 TL lik yine aynı ürünü 3.5 ay beklersin alacağın ürünün bir üst modeli çıkmıştır ki alacağın üründen (100 TL den) daha ucuz ve kalitelidir. Ve akabinde bunu 75 TL ye alır olursun ama verdiğin paraya değecek ve değerini hak edecek bir parayı vermiş olmakla birlikte hem mutlu olursun hemde sistemin mutlu olur 😉😊
Sanırım konuyu mutlak doğruluğa tatminkar bir netliğe kavuşturduk diye düşünüyorum😉
Ne demiş atalarımız sabreden derviş.....
(gerisini sen getir kral) 😈😉
Tamam o zaman ben bekliyim elime geçtiği parayı atarım köşeye vakti geldiğinde güzel bi ekran kartı alırım benim sistemin ozelikeri şunlar
I510400f
8gb ram
650w +80 psu var
Bu sisteme rtx 3060 olurmu bi tavsiyen varmı

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Tamam o zaman ben bekliyim elime geçtiği parayı atarım köşeye vakti geldiğinde güzel bi ekran kartı alırım benim sistemin ozelikeri şunlar
I510400f
8gb ram
650w +80 psu var
Bu sisteme rtx 3060 olurmu bi tavsiyen varmı
Aynen öyle bekle. 3060 on numara olur. Ramide 2x8 16gb yaptın mı olay biter dostum 👍🏿😉

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,893
Üyeler
138,434
Son üye
Kangal58
Top Bottom