Neler Yeni

Ekran kartı muhabbetleri

ShenKİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
can enes günay
Instagram
@gv1cort
Twitter
gv1cort
Discord
▽ Im devil#8354
tabii ki ama kasa iyise sorun yaratmaz diye düşünüyorum xfx var zaten sanırım sadecc shappireler zaten 3200 civarı
hocam fiyatlar uçmadan önce msi gaming x 3300 3500 bandındaydı msi gaming x 5600xt nin en performanslı kartı

EFFCALLVERS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Efe Kemal Sever

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,360
İsim
Selman
hocam o fiyat bandındaki 5600 lerde soğutma performansı msi gaming x veya asus tuf daki gibi olmaz
Gaming X,Rog Strix veya Tuf almak herkes için mantıklı bir hareket değildir.Zotac ve Palit gibi markaların yaptıkları kartlar o fiyat bandında çok daha F/P

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,565
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
hocam o fiyat bandındaki 5600 lerde soğutma performansı msi gaming x veya asus tuf daki gibi olmaz
Dostum ucuza bulursan almalısın. Sıcaklığı UV yaparak çözebilirsin sonuçta.

EFFCALLVERS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Efe Kemal Sever
hocam fiyatlar uçmadan önce msi gaming x 3300 3500 bandındaydı msi gaming x 5600xt nin en performanslı kartı
piyasa güzeldi ama benim marka takıntım yok f/p olması daha öenmli bir kaç fpscik için aradaki 300 TL ye bile değmez bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan
Gaming X,Rog Strix veya Tuf almak herkes için mantıklı bir hareket değildir.Zotac ve Palit gibi markaların yaptıkları kartlar o fiyat bandında çok daha F/P
Bizde genelde eski markalar yeni belirdiği için XFX ve Biostar ,Asrock kötü olmamasına rağmen güven yok.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,360
İsim
Selman
Katılıyorum 2.8 için dolarında düşmesi gerekmez mi?
2020 Haziran-Temmuz aylarında dolar gene bu seviyelerdeydi ve Sapphire Pulse RX 5600 XT 2600 TL'ye bulunabiliyordu.Stokların tamamen düzelmesiyle fiyatlar da umarım yüzümüzü güldürecektir.

ShenKİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
can enes günay
Instagram
@gv1cort
Twitter
gv1cort
Discord
▽ Im devil#8354
Dostum ucuza bulursan almalısın. Sıcaklığı UV yaparak çözebilirsin sonuçta.
tabi dediğiniz konular doğru benim kendi görüşüm ben ekran kartının görünüşüne biraz önem veriyorum gaming x in ne kadar yakışıklı olduğunu biliyorsunuzdur :)

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,360
İsim
Selman
Bizde genelde eski markalar yeni belirdiği için XFX ve Biostar ,Asrock kötü olmamasına rağmen güven yok.
Aynen hocam bu tür markaların TR'de popülerliği yok,halbuki Amerika'da ya da Avrupa'da uzun zamandır piyasayada aktif olan başarılı markalar bunlar.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,565
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
tabi dediğiniz konular doğru benim kendi görüşüm ben ekran kartının görünüşüne biraz önem veriyorum gaming x in ne kadar yakışıklı olduğunu biliyorsunuzdur :)
Tabi ki hocam, mesela rog serisi ekran kartlarına bende bayılıyorum. Fakat maalesef görünüşe önem veremiyoruz bu dönemde fiyatlardan dolayı. Ucuz olanı alıp kenara çekilmek cüzdanınız için daha mantıklı oluyor.

ShenKİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
can enes günay
Instagram
@gv1cort
Twitter
gv1cort
Discord
▽ Im devil#8354
Tabi ki hocam, mesela rog serisi ekran kartlarına bende bayılıyorum. Fakat maalesef görünüşe önem veremiyoruz bu dönemde fiyatlardan dolayı. Ucuz olanı alıp kenara çekilmek cüzdanınız için daha mantıklı oluyor.
ne yazık ki durum öyle ama ben yine de asus dual msi armor gibi kartları almak istemiyorum içimden gelmiyor :D rog gaming tuf serilerini görünce hevesim kaçıyor

Top Bottom