Neler Yeni

Ekran kartı sürücümü yüklerken hata alıyorum

a_ertosun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmetcan Ertosun
ACİL YARDIM LÜTFEN
Ekran kartımın son sürümünde hata aldığım için önceki opsiyonel sürüme geçmek istedim ve ddu ile güvenli modda sürücüyü kaldırdım. Ancak driverı yüklemeye çalıştığımda böyle hata alıyorum çözümü nedir lütfen yardım edin. Yüklemek için güvenli moddan çıkmam mı gerekiyor? Fotoğrafı ekleyemedim ekranımda sisteminizde şu anda kısıtlanmış yükleme ayarları etkin olduğundan yükleme işlemine devam edilemiyor diyor

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,837
İsim
Eren
ACİL YARDIM LÜTFEN
Ekran kartımın son sürümünde hata aldığım için önceki opsiyonel sürüme geçmek istedim ve ddu ile güvenli modda sürücüyü kaldırdım. Ancak driverı yüklemeye çalıştığımda böyle hata alıyorum çözümü nedir lütfen yardım edin. Yüklemek için güvenli moddan çıkmam mı gerekiyor?
kart marka modeli nedir ben hiç güvenli modda indirmedim güvenli moddan çık indir

a_ertosun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmetcan Ertosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ACİL YARDIM LÜTFEN
Ekran kartımın son sürümünde hata aldığım için önceki opsiyonel sürüme geçmek istedim ve ddu ile güvenli modda sürücüyü kaldırdım. Ancak driverı yüklemeye çalıştığımda böyle hata alıyorum çözümü nedir lütfen yardım edin. Yüklemek için güvenli moddan çıkmam mı gerekiyor?fotoğrafı yükleyemedim

kart marka modeli nedir ben hiç güvenli modda indirmedim güvenli moddan çık indir
Sapphire pulse Rx 580 4GB

Top Bottom