Neler Yeni

Ekran Kartı ve İşlemci Sıcaklık Değerim Normalmi?

timurkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Timur
rx580 8 gb ekran kartım var %100 kullanımda 70-72 civarlarında sıcaklığı oluyor normalmi? birde ekran kartını soğutmak için fanların acayip fazla çalışması iyi mi? yoksa fanları ayarlamalımıyım

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Cahit Emin
rx580 8 gb ekran kartım var %100 kullanımda 70-72 civarlarında sıcaklığı oluyor normalmi? birde ekran kartını soğutmak için fanların acayip fazla çalışması iyi mi? yoksa fanları ayarlamalımıyım
ayarlama değerler iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Burhan Bey
Sıcaklık değerleri güzel ama bu sıcaklık değerlerini sağlamak için fanlar kaç RPM de dönüyor? Eğer fanlar aşırı gürültü yapıp rahatsız ediyorsa hafiften oynama yapabilirsin.

Bünyamina

80+ Platinum
Yükte oda sıcaklığı da 30 derece civarındaysa bu sıcaklık değeri normalden daha iyi diyebiliriz.
Ben 30 derece oda sıcaklığında yükte 86 dereceyi görüyorum. Asus Dual Rx580 4gb oc kullanıyorum. Alalı 5 yıl olmak üzere. Macun değişmedim.

timurkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklık değerleri güzel ama bu sıcaklık değerlerini sağlamak için fanlar kaç RPM de dönüyor? Eğer fanlar aşırı gürültü yapıp rahatsız ediyorsa hafiften oynama
aşırı gürültü yapıyorlar etraftakiler yada beni rahatsız etmiyor

Top Bottom