Neler Yeni

Yardım Ekran Kartım Aşırı Isınıyor / GodOfWar Ragnarok Hata Veriyor

Castollo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Akın Can HANÇER
Selamlar. Dün bildiğiniz üzere Steam üzerinden God of War Ragnarok çıktı ve bende ön sipariş vermiştim. Oyunu indirdim ve 3 saat kadar aralıksız oynadım. Sonra bugun tekrardan oynamak için açtığım zaman oyun açıldıktan sonra belli belirsiz zaman aralığında şu hatayı verip beni sürekli oyundan atmaya başladı.

GoWR_lqgmrrHMoE.png

Hatada da yazdığı gibi ekran kartı aşırı ısınmış. Bende bundan dolayı MSI Afterburner uygulamasını açıp bir ekran kartına bakıyım ne kadar ısınıyor diye birde ne göreyim oyunun daha menüsünde kart 80 dereceye geliyor. Şimdi dün ben nasıl oyunu rahat oynadım onu anlamadım. Normalde hiç bilgisayar kaç derece işte şu parça kaç derece hiç bakmazdım ondan dolayı da dün kaç dereceydi bilmiyorum. Fakat dün aralıksız 3 saat aynı görüntü ayarlarında bu oyunu oynadım.

Asıl konuya gelecek olursak şimdi belli ki bu kartta bir sıkıntı var. Normalde boşta 45-50 derece arası ama oyuna girince birden 65 e fırlayıp kısa sürede 80 oluyor. Yarın bir bilgisayarcıya götüreceğim belki macunları falan bitmiştir. Sizin bir öneri veya tavsiyeniz var mı yada bu problem oyun ile alakalı olabilir mi ? Malum oyun yeni çıktı optimizasyon çalışmaları falan yaparlar illaki. Çünkü ETS2 de de tüm ayarlar en yüksek de oynuyorum onda da maksimum 80 dereceyi gördüm fakat oyun sorunsuz çalışıyordu.

Alta God of War Ragnarok açıkken ki değerli atıyorum. (Oyunda ana menü açık sadece :D)

Marka/Model : Asus Dual RTX3060TI 8GB 256 Bit

MSIAfterburner_t7XJsRPdMP.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,050
Üyeler
156,270
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom