Neler Yeni

ekran kartım çok ısınıyor (termal macunu yeni değişti) lütfen yardım edin çok acil

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
merhaba ben deniz ekran kartım radeon hd6800 series adlı ekran kartım çok ısınıyor üstelik termal macunu yeni değişti csgo oynuyorum 93 derecelere çıkıyor PUBG lite oynuyorum bu sefer 95 derece oluyor valorant da ise 89 95 derece arası geziyor sistemimin özellikleri Intel(R) Core(TM) i5-3340 CPU @ 3.10GHz anakart gigabyte ga-h67ma-usb3-b3 amd radeon hd 6800 ekran kartı 8 gb ram 280 220 gb ssd lütfen yardım edin çok acil şimdiden teşekkürler

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Termal macun yenilemeden önce bu sorunları yaşamıyorsan yüksek ihtimallen 2 şey olmuştur:

1- Termal macun çok kalın olmuştur, ve bu sebep ile ısıyı iletemiyordur.
2- Termal macun çok ince olmuştur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kandes22 çok ama çok teşekkür ederim macunu fazla sürmüşüm şimdi silip düzgün ne fazla ne az şekilde sürüp denedim oldu çok teşekkür ederim sağol.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
tekrardan merhabalar ekran kartıma uzun test yapamadım 2 dk oynayıp çıktım ve kart dediğim gibim hala 90 derecede lütfen yardım edin arkadaşlar

andires42

80+ Silver
Yaz günlerinde kasa hava almayan bir yerde ise normal.
Msi afterburner ile fan hızını yükseltin.
Kasa kapaklarını açın
Hic biri olmazsa Vsync kullanın.
Gpu kullanımı Vsnyc ile daha az seviye düsürmek icin vram hızınızı arttırın.
Rehberler mevcuttur çözülmezse sorununuz yardımcı olurum.
Hd4850 kullanıcısı.

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Arda Barınır
tekrardan merhabalar ekran kartıma uzun test yapamadım 2 dk oynayıp çıktım ve kart dediğim gibim hala 90 derecede lütfen yardım edin arkadaşlar
kullandığın kasa nedir hava akımı iyi olmadığı için olabilir ve ekran kartın kaç fanlı veya ekran kartının fan kablosunu takmamış olabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
merhabalar kullandığım kasa markası cooler master modelini tam bilmiyorum hava akımı da iyi gayet iyi hava alıyor tek fanlı fan kablosu da takılı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590