Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartım dan böyle bir ses geliyor

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
büyük sıkıntı garanti kapsamına girmez derdini kimseye anlatamazsın 2. el de fiyatı çok etkiler. geçmiş olsun kötü şans iade etme şansınız varsa böyle durumda iade edin
boşa telaşa sokmayın lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Korkma
ekran kartı içindeki bobin sarımları seyrek sarıldıysa bu şekilde ses geliyor sizdeki az ben 1 ay önce bi 6750xt strix aldım çıkan sesi buraya atsam bu sese sevinebilirsiniz bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gönderilecek bir seviyede de değil hocam karta bir zararıda yok karttan memnunsanız bu şekilde kullanın bu seviyede bir ses iade veya değişim sebebide sayılmaz zaten.
anladım hocam teşekürler.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
gerçekler bu dostum sen hayal dünyasında yaşıyorsun sanırım
hocam çok sıkıntılı bir durum değil kullanıcı için. 2. el satarken bunu belirtir alacak adam araştırır herhangi büyük bir sıkıntısı olmadığını gördükten sonra tabii ki belli bir fiyat düşüşü olur ama "2. el de fiyatı çok etkiler" denilecek kadar etkilemez

Hasan344

80+ Gold
gerçekler bu dostum sen hayal dünyasında yaşıyorsun sanırım
Ne alakası var hocam? Coil whine büyük bir sıkıntı değilki? Hatta hiç bir zararı yok fiyatında satarken çok etkileyen bir şey değil daha önce coil whine'li kart sattım ve öyle satılmama gibi bir durumu yok. Boşuna felaket tellallığı yapmayın lütfen.

Top Bottom