Neler Yeni

Ekran kartım kullanılmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Duran
Ekran kartım amd radeon r5 230.İyi değil biliyorum ama belki halledebilirsem bilgisayarı biraz daha rahatlatır.Ekran kartım aygıt yöneticisinde gözüküyor,görev yöneticsiinde cpuya sağ tık yapınca gözüküyor ama %0 ve çık gir yapınca gpu tekrar yok.Bir video programında ekran kartı bölümünde amdyi seçemiyordum x264(uses cpu) bunu kullanabiliyordum yalnız.Yardım edebilecek var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Ekran kartım amd radeon r5 230.İyi değil biliyorum ama belki halledebilirsem bilgisayarı biraz daha rahatlatır.Ekran kartım aygıt yöneticisinde gözüküyor,görev yöneticsiinde cpuya sağ tık yapınca gözüküyor ama %0 ve çık gir yapınca gpu tekrar yok.Bir video programında ekran kartı bölümünde amdyi seçemiyordum x264(uses cpu) bunu kullanabiliyordum yalnız.Yardım edebilecek var mı?
bende r5 230 kullanıyorum ama bende öyle bir sorun yok driver falan kurulumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende driver kurulu bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet siteden
Radeon Software Crimson Edition Beta
bu kurulu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Tamam diğerini kurayım bir de sizin oynadığınız oyunlar var mı ve o oyunlarda kaç fps alıyorsunuz
oyun falan oynamıyorum ben hocam ama cs 1.6 oynamışyım çok akıcı oynanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
ekran kartı driver çok önemli fps açısından yanlış veya eski yada eksik driver fps sorununa sebep oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı driver çok önemli fps açısından yanlış veya eski yada eksik driver fps sorununa sebep oluyor
Tamam teşekkürler reis.Ben o betanın üzerine kurmuştum ama şuan olmadı.silip mi kurayım ne önerirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Duran
Reis ddu ile silip tekrar Catalyst Software Suite 15.7.1 bunu kurdum ama hala görev yöneticisinde yok ve video çekme programımda da seçilmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Reis ddu ile silip tekrar Catalyst Software Suite 15.7.1 bunu kurdum ama hala görev yöneticisinde yok ve video çekme programımda da seçilmiyor
hocam bendede görev yöneticisinde gözükmüyor

bendde anlamadım çalışıp çalışmadığına bakalım bencce ikimizde msı afterburner ile

Top Bottom