Neler Yeni

Yardım ekran kartımı güncelleyemiyorum

yusuf0913

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf GÜMÜŞ
S.a ben 2018 nin mayıs ayında pc format attım, attıktan sonra Windows'u güncelledim ardından. nvidia experience indirdim ekran kartın güncellesin diye
Bütün güncellemeler bittikten sonra bi fps düşünün gördüm , ekran kartına baktım 32 bit yazıyor ama eskide 64 bit'ti kendi kendine 32 bit'i güncellemiş
Bazı forumları dolaştım herkes ekran kartın güncel değil diyordu.
Bende güncellemeye calıştım ama güncellemiyor yine forumlar baktığımda herkes yine aynı cevap veriyor ekran kartını kaldır yenide yükle diyorlardı yaptım hepsini ama yok olmuyor
Bazıları da eski sürüm indir diyordu onuda yaptım eski sürümünüde kabul etmiyor yenilerinde kabul etmiyor.64 bitlerinde indirdin benim ekran kartını destekleye güncellemeleri onları da kabul etmiyor
hepsi aynın hatayı veriyor bi yardım edermisinz
ekran kartının özellikleri.pngnvidia grafik sürücüsü.pngeski sürüm .png

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
S.a ben 2018 nin mayıs ayında pc format attım, attıktan sonra Windows'u güncelledim ardından. nvidia experience indirdim ekran kartın güncellesin diye
Bütün güncellemeler bittikten sonra bi fps düşünün gördüm , ekran kartına baktım 32 bit yazıyor ama eskide 64 bit'ti kendi kendine 32 bit'i güncellemiş
Bazı forumları dolaştım herkes ekran kartın güncel değil diyordu.
Bende güncellemeye calıştım ama güncellemiyor yine forumlar baktığımda herkes yine aynı cevap veriyor ekran kartını kaldır yenide yükle diyorlardı yaptım hepsini ama yok olmuyor
Bazıları da eski sürüm indir diyordu onuda yaptım eski sürümünüde kabul etmiyor yenilerinde kabul etmiyor.64 bitlerinde indirdin benim ekran kartını destekleye güncellemeleri onları da kabul etmiyor
hepsi aynın hatayı veriyor bi yardım edermisinz
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
aygıt yöneticinden yap

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,035
İsim
Bilal Tepe
Windowsu 64 bit diye mi yükledin 3232diyemi birdaha 64 olarak at düzelir diye tiamin ediyorum

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
hangi Windows sürümünü indirdin?

xSynapsé

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
E.E
Windows'a Güncelleme Gelmiş Olabilir. Windows'u Güncellemeyi Dene. Update'de Görünmüyorsa El Ile Yükle Veya Internetten "Windows 10 Güncelleme Yardımcısı" Isimli Windows'un Yayınladığı Programı Indirerek Güncellemeye Çalış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,537
Üyeler
156,348
Son üye
Hucak83
Top Bottom