Neler Yeni

Ekran Kartımı Satıyorum.

SinanEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Sinan Emre Temiz
arkadaşlar ekran kartımı satıyorum rx 5600xt sarı site üzerinden ilana koydum bir kişi ile whatsapp üzerinden görüştük kişi bana konyada oturdugunu param güvende ile alıcagını iletti ben hiç bu zamana kadar param güvende ile satış gerçekleştirmedim şüphelerim var kartım sağlam ve çalışıyor kişi kartı bozar veya başka bişey yapar ve iade isterse bu sefer madur olurum kargoya vermeden önce kartın çalıştıgına dair video ve fotoğraf çekicem sizce bu benim satış içerisindeki güvenliğim için yeterlimidir veya başka şeylerde yapmam lazımmı yoksa sizce hiç param güvende ile satış yapmamalımıyım.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömür
arkadaşlar ekran kartımı satıyorum rx 5600xt sahibinden üzerinden ilana koydum bir kişi ile whatsapp üzerinden görüştük kişi bana konyada oturdugunu param güvende ile alıcagını iletti ben hiç bu zamana kadar param güvende ile satış gerçekleştirmedim şüphelerim var kartım sağlam ve çalışıyor kişi kartı bozar veya başka bişey yapar ve iade isterse bu sefer madur olurum kargoya vermeden önce kartın çalıştıgına dair video ve fotoğraf çekicem sizce bu benim satış içerisindeki güvenliğim için yeterlimidir veya başka şeylerde yapmam lazımmı yoksa sizce hiç param güvende ile satış yapmamalımıyım.
Elden satarsan daha iyi olur param güvendede benim bilgiğim kadarıyla güvenilir ama başka siteden link atarsa dolandırıcıdır kanmayın

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
arkadaşlar ekran kartımı satıyorum rx 5600xt sarı site üzerinden ilana koydum bir kişi ile whatsapp üzerinden görüştük kişi bana konyada oturdugunu param güvende ile alıcagını iletti ben hiç bu zamana kadar param güvende ile satış gerçekleştirmedim şüphelerim var kartım sağlam ve çalışıyor kişi kartı bozar veya başka bişey yapar ve iade isterse bu sefer madur olurum kargoya vermeden önce kartın çalıştıgına dair video ve fotoğraf çekicem sizce bu benim satış içerisindeki güvenliğim için yeterlimidir veya başka şeylerde yapmam lazımmı yoksa sizce hiç param güvende ile satış yapmamalımıyım.
hocam forumda okumuştum adamlar kutuya başka bi şey koyup iade ediyormuş böyle bir şey var mıdır bilmem

Daemonis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Hanifi
Alıcıdan yana oluyorlar. Ben bi kaç defa aldım fakat hep ucuz ürünlerdi.

SinanEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Sinan Emre Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam forumda okumuştum adamlar kutuya başka bi şey koyup iade ediyormuş böyle bir şey var mıdır bilmem
valla bende öyle şeyler gördüm o yüzden terettüde girdim kişi ile akşam telefonda görüşecegim fakat ürünü kargolarken felan hepsinin video olarak kayıt alıcam böyle bir şey yaşarsam çözümü olur herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıcıdan yana oluyorlar. Ben bi kaç defa aldım fakat hep ucuz ürünlerdi.
satışını yapıcagım ekran kartım 3900 tl fiyat bandında dolandırıcı olsa niye bu fiyat bandında ekran kartını yönelsin onuda düşünüyorum ben şahsen birini dolandırıcak olsam gider daha yüksek ekran kartlarına yönelerim

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
valla bende öyle şeyler gördüm o yüzden terettüde girdim kişi ile akşam telefonda görüşecegim fakat ürünü kargolarken felan hepsinin video olarak kayıt alıcam böyle bir şey yaşarsam çözümü olur herhalde.
bence elden birine satsanız daha güzel olabilir

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
ibrahim can
görüntülü konuşma imkanın varsa öyle yap

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Emir
Şahsen ekran kartımı satarken aynı şüphelerden dolayı param güvendeyi kullanmamıştım.
Önce para hesabınıza yatar sonra aynı gün kartı kargoya verirsiniz. Bence en mantıklısı bu.
Ama tabi bu seferde alıcı taraf için riskler ortaya çıkıyor. Galiba günün sonunda en mantıklısı elden satmak/almak.

Param güvende ile asla ürün satmayın arkadaşlar. İnternet bu dolandırıcıların mağdurları ile dolu. Örneğin adam ekran kartının pcb sini söküp sana geri gönderebilir. Hiç bir şeyde yapamazsın mahkemelerde uğraşır durur sonuçta alamazsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,294
Üyeler
151,201
Son üye
eru3minus7
Top Bottom