Neler Yeni

Ekran Kartımın Fanı Birden Dönüyor

Schämell

80+
Ekran kartımın fanları otamatik modda ve boştayken ekran kartımın fanları %0'da oluyor. Şimdi video izlerken ekran kartımın fanından birden ses yükseldi MSİ After Burner'dan baktım ve ekran kartının fanı %45 olmuş. Sıcaklıklarda falan herhangi bir sıkıntı yok sadece video falan izlerken ekran kartı fanı birden %0'dan %45'e çıkıyor 15 saniye sonra falan tekrar %0'a düşüyor. Sizce bu neden oluyor?

Ekran kartım Gigabyte RTX 2060

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
ahmet polat
Ekran kartımın fanları otamatik modda ve boştayken ekran kartımın fanları %0'da oluyor. Şimdi video izlerken ekran kartımın fanından birden ses yükseldi MSİ After Burner'dan baktım ve ekran kartının fanı %45 olmuş. Sıcaklıklarda falan herhangi bir sıkıntı yok sadece video falan izlerken ekran kartı fanı birden %0'dan %45'e çıkıyor 15 saniye sonra falan tekrar %0'a düşüyor. Sizce bu neden oluyor?

Ekran kartım Gigabyte RTX 2060
Manuele al kanka birde o 15 saniyelik süre boyunca 1 saniye bise olsa işi değişimi varmi bak

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Normal ekran karti yuke girince otomatik fanlar devreye girer

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Video oynatırken ekran kartından yediği için ekran kartını çalıştırıyor. Normal bir şey. Eğer isterseniz ekran kartının yazılımına girip kendiniz özel bir fan ayarı oluşturabilirsiniz.

Top Bottom